Çok ucuz fiyatlarla Rize Adıyaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Rize’den Adıyaman’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 40 dakikadır.

Rize Adıyaman uçak bileti al!

Sizde Rize’den Adıyaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Rize Adıyaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adıyaman’da nerelere gidebiliriz?

Rize Adıyaman Uçak Bileti

Rize Adıyaman Uçak Bileti

Türkiye’nin önemli turizm destinasyonları arasında kendini gösteren Adıyaman, Güneydoğu Anadolu Bölgesinin tarihsel ve kültürel değerleri ile öne çıkan yerleşimlerinden biridir. Köklü bir tarihe ve önemli uygarlıklara başkentlik yapması ile turistik açıdan önemli bir profil çizen kent, aynı zamanda bazı medeniyetlerin ortaya çıkış merkezidir.

Kommagene Kralı Antiochos’a  ait kutsal kalıntıların kendini gösterdiği Nemrut Dağı, Adıyaman’ın ve ülkemizin en önemli simgelerinden biridir. UNESCO Dünya Mirasları Listesinde kendine yer bulan bölge bütünü ile milli park statüsüne sahiptir. Kommagene Krallığının tanrılarına minnettarlığını sergilemek için özenle inşa ettiği tümülüs ve kutsal alanlarla büyülü bir atmosfere ev sahipliği yapan Nemrut Dağı, şehrin turizm potansiyelini artıran başlıca merkezdir.

Şehrin bir başka turizm adresi ise Perre Antik Kentidir. Özellikle 2012 yılında Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından inceleme altına alınan bölge, çevre düzenlemesi kapsamında bugün hala incelenir. Üzerinde çok sayıda medeniyetin ayak izine rastlanan merkez insan eli ile oyularak yapılan mağaraları ile dikkatleri üzerine çeker. 200 üzerinde kaya mezarına kucak açan antik kent özellikle Roma dönemi çeşmesi ve yine bu dönemden kalma kalıntıları ile merak uyandırır.

Rize Adıyaman uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Adıyaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Adıyaman seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı içinden de Adıyaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ’da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Rize Adıyaman  uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.