TatilCity.NET Ankara Batman uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. Ankara’dan Batman’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Ankara’dan Batman’a uçuş süresi ise yaklaşık olarak 1 saat 25 dakikadır.

Ankara Batman uçak bileti al!

En ucuz Ankara Batman uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, istediği gün ve saate Ankara Batman uçak biletini satın alıyor. Ekonomik Ankara Batman uçak bileti sitemiz üzerinde mevcut. Ucuz uçak bileti almak için doğru adrestesiniz.

Peki, Batman’da nerelere gidebiliriz?

Ankara Batman Uçak Bileti

Ankara Batman Uçak Bileti

Batman‘ın dünyaca ünlü Malabadi Köprüsü ve Hasankeyf’i pek çok türküye de konu olmuştur. Batman’ı ziyaretinizde ilk olarak buralara gitmek isteyebilirsiniz. Hasankeyf ise sular altında kalması ile gündemden düşmeyen bir yer. Bu sebeple Batman’a olan ziyaretçi gün geçtikçe artmakta. 1512 senesinde yapılmış olan Hızır Bey Camii, şehrin Kozluk ilçesindedir. Süryani Mor Kiryakus Manastırı ise Hristiyanlar tarafından kutsal kabul edilen Turabidin bölgesinde, en uç kısımda bulunur.

Tarihi Kandil Kalesi ise Bölükkonak (Hergemo) köyünün güney kısmında bulunan bir tepe üzerinde yer alır. Ulaşımın su yolları ile yapıldığı dönemlerde Dicle Nehrinin karşı sahiline gidip gelmek için sallar kullanılırdı. Bu salların önünde bekleyen kişilerin dinlenme yeri ise Hasankeyf Yolgeçen Hanı’ydı. Han olarak kullanılan bu mağara tarihi bir öneme sahiptir.

Ankara Batman uçak bileti fiyatları

Batman’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Batman’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Anadolu Jet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Ankara’dan Batman’a ya da Batman’dan Ankara’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Ankara Batman uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınabiliyor.

Esenboğa Havalimanı Ulaşım

Esenboğa Havalimanı’ndan Ankara’nın merkezi noktalarına gitmek oldukça kolaydır. Ankara’nın belli başlı merkezi noktaları vardır. Bunlar; Kızılay, Sıhhiye, Ulus, Gar, AŞTİ şeklinde sıralanabilir. Buralara gitmek isteyen yolcular Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan Belko Air isimli otobüsleri kullanabilirler. Bunun yanında belediye otobüsleri, özel araç, araç kiralama ve taksi ile de ulaşım mümkündür.

Belko Air

Ankara Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinden biri olan Belko Air ile Ulus, Sıhhiye, Kızılay gibi merkezi noktalara ulaşmak mümkündür. 442/A ve 442/K hatlı otobüsler 45 kişili olmakla beraber iki yönde de sabah 06.00 – 00:00 arasında çalışmaktadır.

Belediye (EGO) Otobüsleri

442-3 hat numaralı belediye otobüsleri sık bir şekilde olmasa da havalimanı terminallerinin çıkışından hareket etmektedir. Belediye otobüsleri ile Sıhhiye, Ulus, Güvenpark, Anara Arena ve AKM gibi noktalara ulaşabilirsiniz.

Taksi

Esenboğa Havalimanı’ndan istediğiniz herhangi bir noktaya taksi kullanarak da gidebilirsiniz. Terminalde bulabileceğiniz taksi durağından şehir merkezine hızlı bir şekilde geçebilirsiniz.

Araç Kiralama

Araç kiralamak isteyenler için de seçenekler mevcut. İç hatlar terminalinde bulunan Budget, Avis, Central ve Sixt araç kiralama firmalarının da arasında bulunduğu 11 araç kiralama firması hizmet vermektedir. İş çıkış saatleri dışında trafiğin yoğun olmadığı göz önüne alınırsa kiraladığınız araç ile merkeze rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

Ankara Batman uçak bileti Ankara Esenboğa Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Batman Havalimanı Ulaşım

Batman Havalimanı şehir merkezine 7 km mesafededir. Bu sebeple kent merkezine geçmek oldukça kolaydır. Merkeze ulaşabileceğiniz en rahat ve ekonomi araç otobüstür. Sabah 7’de sefere başlayan otobüsler 18:30’a kadar seferlerine devam etmektedirler. Uçak iniş kalkışa göre seferler ayarlandığından herhangi bir aksaklık söz konusu olmamaktadır. Ortalama 15 dakika içerisinde yolcular merkeze ulaşmış oluyorlar.

Havalimanı önünde bulunan taksi durağından merkeze ulaşmak bir başka alternatiftir. Batman merkez havalimanına yakın olduğundan maddi anlamda da fazla yük getirmeyecektir. Özellikle ağır eşya getirenler daha çok taksi tercih etmektedir. Havalimanı servisleri ise merkezden havalimanına ve havalimanından merkeze seferler düzenleyerek yolcuları götürmektedir. Havalimanı terminal binası önünden uçuş sonrası yolcuları alan servisler merkeze kadar götürmektedirler.

Ankara Batman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.