Çok ucuz fiyatlarla Çanakkale İzmir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale’den İzmir’e az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 3 saat 15 dakikadır.

Çanakkale İzmir uçak bileti al!

Sizde Çanakkale’den İzmir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Çanakkale İzmir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İzmir’de nerelere gidebiliriz?

Çanakkale İzmir Uçak Bileti

Çanakkale İzmir Uçak Bileti

Köklü bir geçmişe sahip olan İzmir, ülkemizin en büyük 3. şehridir. Sanatsal etkinlikleri, dokusu bozulmamış ender güzellikteki kasaba ve köyleri, şehir merkezindeki aktif yaşantısı ve pek çok medeniyetin miras olarak bıraktığı yapıları ile İzmir, Türkiye’de görülmesi gereken şehirler listesinde yer alır. Çok eski uygarlıkların hüküm sürdüğü şehir, günümüzde tarihi miras değerinde pek fazla alıntı bulundurur. İzmir Konak Meydanı, şehir ile bütünleşmiş noktaların başında gelir. Konak Meydanında yer alan İzmir Saat Kulesi, 1901 yılında Abdülhamit’in tahta çıkışının 25. yılı şerefine inşa edilmiştir. Fransız mimar tarafından yapılan saat kulesi, 25 metre uzunluğunda ve 4 ayrı çeşmeye sahiptir. İzmir’in önemli gezi rotası üzerinde yer alan saat kulesinin ince mimarisi oldukça ilgi çekicidir. Üzerindeki saat ise Almanya’dan hediye olarak gönderilmiştir.

1905 yılında Yahudi iş adamı tarafından yaptırılan tarihi asansör şehrin simgelerinden biri haline gelmiştir. 55 metre yüksekliğe sahip asansör, Halil Rıfat Paşa Caddesine çıkmayı kolaylaştırmak adına inşa edilmiştir. 155 basamak çıkılarak ulaşılan cadde bu sayede kolaylıkla ulaşılabilir olmuştur. Tarihi asansörün zirvesi muhteşem İzmir’in şehir ve deniz manzarasını gözler önüne seriyor.

Çanakkale İzmir uçak bileti fiyatları

İzmir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin İzmir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale İzmir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı’ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale İzmir uçak bileti satın alınabiliyor.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Gaziemir ilçesinde yer almakta olup buradan şehir merkezlerine ulaşım için pek çok seçene bulunmaktadır.

Eğer özel aracınız var ise havalimanından Alsancak ve Konak’a yarım saatte varmanız mümkündür. HAVAŞ otobüsleri ise günün erken saatlerinden geç vakitlere kadar hizmet vermektedir. HAVAŞ otobüsleri ile Alsancak, Karşıyaka, Kuşadası ve Aydın gibi merkezi yerlere kolaylıkla geçebilirsiniz.

Terminalin hemen önünde bulunan taksi duraklarından dilenirse taksiye binilebilir. Toplu taşıma tercih edecekler için havalimanından kalkan 200 hatlı otobüse binilerek Mavişehir’e ulaşılabilir. Alsancak’a gidecek yolcular 202 nolu hattı kullanabilirler. Bornova ve çevresine gidilecekse 204 numaralı hattı kullanmak gerekiyor.

Havalimanından merkeze gitmek için kullanılabilecek bir pratik araç da banliyö trenidir. Terminalin hemen dışında yer alan peronlardan trene binilerek merkeze ulaşılabilir. Ancak trene binmeden önce KentKart almayı unutmamalısınız. Araç kiralamak isteyenler için ise araç kiralama firmaları uygun seçeneklerle havalimanından araç kiralama imkanı sunmaktadır.

İzmir otelleri TatilCity.NET’de en uygun fiyatlarla. Ucuz İzmir Otellerinin fiyatlarını görmek için lütfen otel seçin. İzmir Oteller listesi web sitemizde.

İzmir Otelleri


Volley Hotel Izmir İzmir Türkiye

0 görüşler

İzmir’in kalbinin de Alsancak’ta konumlanmış Volley Hotel İzmir, iş, ve eğlence odaklı seyahatlerinizde sizlere ev sahipliği yapıyor. Ulaşım açısından merkezi

ortalama fiyatı250TL
SEÇİN

My Hotel İzmir Türkiye

0 görüşler

My Hotel ,merkezi konumu ve ev sıcaklığında tasarlanmış odalarıyla Konak ilçesinde hizmet vermektedir.

ortalama fiyatı250TL
SEÇİN

0 görüşler

Otel odalarının bazıları halı bazıları parke kaplı olup tüm odalarda duşakabin vardır. Aile odaları haricinde 2+2 veya 3+1 konaklamalar da

ortalama fiyatı0TL
SEÇİN
hotel beyt 14 İzmir selçuk

Hedef Beyt İzmir Türkiye

0 görüşler

Hotel Beyt ;İzmir ili Selçuk ilçesi  Efes Antik Kenti yanında Pamucak sahilindedir. Her şey dahil konseptin de hizmet vermektedir.

ortalama fiyatı300TL
SEÇİN

Çanakkale İzmir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.