TatilCity.NET İzmir Ağrı uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. İzmir’den Ağrı’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. İzmir’den Ağrı’ya aktarmalar ile 2 saat 20 dakika sürmektedir.

İzmir Ağrı uçak bileti al!

En hesaplı ve ekonomik Ağrı ucuz uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, bir istediği gün ve saate biletini satın alıyor. Sizler için en ucuz İzmir Ağrı uçak bileti sitemiz üzerinde mevcut. Ucuz uçak bileti almak için doğru adrestesiniz.

Ağrı’da nerelere gidebiliriz?

Ankara - Ağrı Uçak Bileti

İzmir Ağrı Uçak Bileti

Ağrı özellikle tarihi yeri dolayısıyla insanlarda büyük hayranlık bırakan bir şehir. Örneğin 1784 yılında yapılmış olan ve Osmanlı’nın Topkapı Sarayı’ndan sonra ikinci teşkilat sarayı olan İshak Paşa Sarayı o günlerin ruhunu hala yansıtır. Pek çok efsanelere konu olmuş Ağrı Dağı da elbette şehrin en büyük değeri. 4 mevsim boyunca erimeyen karı ile görülesi bir yerdir.

Ağrı denilince elbette akıllara Nuhun Gemisi de gelir. Yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı. Kesme taşlardan I. Selim tarafından yaptırılan Beyazıt Eski Cami de diğer ilgi çeken tarihi bir yapıdır. Doğubeyazıt’ın 5 km doğusunda yer alan Doğubeyazıt Kalesi Urartu dönemine ait pek çok kalıntıya sahip. İlgi çeken bir diğer yapı Meya Mağaraları, kayalara oyularak oluşturulmuş bir yapı. Bu enteresan mağaraları da görmek isteyebilirsiniz.

İzmir Ağrı uçak bileti fiyatları

Ağrı’ya seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ağrı’ya uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Bu güzergah için Türk Hava Yolları uçak bileti tercih edilebilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İzmir’den Ağrı’ya ya da Ağrı’dan İzmir’e tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Ağrı uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Gaziemir ilçesinde yer almakta olup buradan şehir merkezlerine ulaşım için pek çok seçene bulunmaktadır.

Eğer özel aracınız var ise havalimanından Alsancak ve Konak’a yarım saatte varmanız mümkündür. HAVAŞ otobüsleri ise günün erken saatlerinden geç vakitlere kadar hizmet vermektedir. HAVAŞ otobüsleri ile Alsancak, Karşıyaka, Kuşadası ve Aydın gibi merkezi yerlere kolaylıkla geçebilirsiniz.

Terminalin hemen önünde bulunan taksi duraklarından dilenirse taksiye binilebilir. Toplu taşıma tercih edecekler için havalimanından kalkan 200 hatlı otobüse binilerek Mavişehir’e ulaşılabilir. Alsancak’a gidecek yolcular 202 nolu hattı kullanabilirler. Bornova ve çevresine gidilecekse 204 numaralı hattı kullanmak gerekiyor.

Havalimanından merkeze gitmek için kullanılabilecek bir pratik araç da banliyö trenidir. Terminalin hemen dışında yer alan peronlardan trene binilerek merkeze ulaşılabilir. Ancak trene binmeden önce KentKart almayı unutmamalısınız. Araç kiralamak isteyenler için ise araç kiralama firmaları uygun seçeneklerle havalimanından araç kiralama imkanı sunmaktadır.

İzmir otelleri TatilCity.NET’de en uygun fiyatlarla. Ucuz İzmir Otellerinin fiyatlarını görmek için lütfen otel seçin. İzmir Oteller listesi web sitemizde.

İzmir Otelleri


Volley Hotel Izmir İzmir Türkiye

0 görüşler

İzmir’in kalbinin de Alsancak’ta konumlanmış Volley Hotel İzmir, iş, ve eğlence odaklı seyahatlerinizde sizlere ev sahipliği yapıyor. Ulaşım açısından merkezi

ortalama fiyatı250TL
SEÇİN

My Hotel İzmir Türkiye

0 görüşler

My Hotel ,merkezi konumu ve ev sıcaklığında tasarlanmış odalarıyla Konak ilçesinde hizmet vermektedir.

ortalama fiyatı250TL
SEÇİN

0 görüşler

Otel odalarının bazıları halı bazıları parke kaplı olup tüm odalarda duşakabin vardır. Aile odaları haricinde 2+2 veya 3+1 konaklamalar da

ortalama fiyatı0TL
SEÇİN
hotel beyt 14 İzmir selçuk

Hedef Beyt İzmir Türkiye

0 görüşler

Hotel Beyt ;İzmir ili Selçuk ilçesi  Efes Antik Kenti yanında Pamucak sahilindedir. Her şey dahil konseptin de hizmet vermektedir.

ortalama fiyatı300TL
SEÇİN

Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Ağrı uçak bileti satın alınabilir.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Ağrı Havalimanı küçük yapıda bir havalimanıdır. Şehre uzaklığı ortalama 9 km civarındadır. Sivil hava trafiğine 1997 yılında açılmıştır. Ahmed-i Hani Havalimanı olarak da bilinen havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif yol bulunuyor. Aynı zamanda şehir merkezinden havalimanına gitmek için de bu alternatifler geçerlidir.

Ahmed-i Hani Havalimanı’ndan uçak saatlerine göre ayarlanmış olan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Bu otobüsler ile şehre ulaşmak mümkündür. Şehir merkezine yakın bir mesafede olunduğundan taksiler de hızlı bir ulaşım aracı olarak tercih edilebilir.

Havalimanında araç kiralam a hizmeti sunan firmalar da bulunmaktadır. Dilendiği takdirde beğeni fiyat aralığına göre istenen bir araç kiralanabilir ve merkeze rahatlıkla gidilebilir.

Dip Not : İzmir Ağrı uçak bileti web sitemizde düşük hizmet bedelleri ile satıldığı için çok ucuz.