Çok ucuz fiyatlarla İzmir Sinop uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Sinop’a her gün en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 15 dakikadır.

İzmir Sinop uçak bileti al!

Sizde İzmir’den Sinop’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Sinop uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sinop’da nerelere gidebiliriz?

İzmir - Sinop Uçak Bileti

İzmir Sinop Uçak Bileti

Tarihi, kültürel ve doğal yapısı ile ziyaretçilerini kendisine hayran bırakan ilimiz Sinop‘ta gidebileceğiniz pek çok yer var. M.Ö 7. yüzyılda şehri müdafaa için kurulan Sinop Kalesi turistlerin en çok ilgi gösterdiği yerlerden. Balatlar Kilisesi ise Roma döneminden kalmıştır ve daha önceleri hamam ya da tiyartro olarak kullanıldığı öne sürülmekte.

Deniz dibindeki kumların yanardağ patlaması sonucu kararması ile ortaya çıkan alan plaj olarak kullanılmaktadır. Karakum Plajı olarak bilinen bu plajda denize girip ferahlamak mümkün. Yine serinlemek isteyenler için Erfelek Şelalesi tüm ihtişamı ile görülmeye değer. Selçuklu dönemi eserlerinden olan ve I. Alaeddin Keykubat tarafından yapımına başlanan Alaaddin Cami de görülmeye değer.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Gaziemir ilçesinde yer almakta olup buradan şehir merkezlerine ulaşım için pek çok seçenek bulunmaktadır.

Eğer özel aracınız var ise havalimanından Alsancak ve Konak’a yarım saatte varmanız mümkündür. HAVAŞ otobüsleri ise günün erken saatlerinden geç vakitlere kadar hizmet vermektedir. HAVAŞ otobüsleri ile Alsancak, Karşıyaka, Kuşadası ve Aydın gibi merkezi yerlere kolaylıkla geçebilirsiniz.

Terminalin hemen önünde bulunan taksi duraklarından dilenirse taksiye binilebilir. Toplu taşıma tercih edecekler için havalimanından kalkan 200 hatlı otobüse binilerek Mavişehir’e ulaşılabilir. Alsancak’a gidecek yolcular 202 nolu hattı kullanabilirler. Bornova ve çevresine gidilecekse 204 numaralı hattı kullanmak gerekiyor.

Havalimanından merkeze gitmek için kullanılabilecek bir pratik araç da banliyö trenidir. Terminalin hemen dışında yer alan peronlardan trene binilerek merkeze ulaşılabilir. Ancak trene binmeden önce KentKart almayı unutmamalısınız. Araç kiralamak isteyenler için ise araç kiralama firmaları uygun seçeneklerle havalimanından araç kiralama imkanı sunmaktadır.

İzmir Sinop ucuz uçak bileti

Sinop’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sinop’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İzmir’den Sinop’a ya da Sinop’dan İzmir’e tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanabilmektedir. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Sinop uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Sinop uçak bileti satın alınabiliyor.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

İzmir Sinop uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.