Çok ucuz fiyatlarla Afyon Samsun uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Afyon'dan Samsun'a en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 50 dakikadır.

Afyon Samsun uçak bileti al!

Sizde Afyon'dan Samsun'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Afyon Samsun ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Samsun'da nerelere gidebiliriz?

Afyon Samsun Uçak Bileti 300x188 Afyon Samsun Uçak Bileti

Afyon Samsun Uçak Bileti

Tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri ile olduğu kadar gelişmişlik seviyesi ve eğlenceli şehir hayatı ile de beğeni kazanan Samsun, Karadeniz Bölgesindedir. Türkiye Cumhuriyetinin kurulmasında oldukça büyük bir manevi değere sahip olan kent, bu özelliğini günümüzde tüm müzelerinde etkileyici bir şekilde ziyaretçileri ile buluşturur.

Geçmişine bakıldığında milattan önce 3. yüzyıla dayandığı bilinen ve 1995 tarihinde keşfedilen Amisos Tepesi, Helenistik dönemin ve Pontus Krallığının önemli merkezlerinden biridir. Şehirde yerleşimin olduğu ilk yer olarak bilinen Amisos, aynı zamanda kentin panoramik olarak en güzel manzarasını sergiler. Turizme kazandırılması amacı ile kara yolunun yanı sıra teleferik ile de ulaşımın sağlandığı bölgenin etrafında kafeler, dinlenme alanları ve restoranlar vardır.

Afyon Samsun uçak bileti fiyatları

Samsun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Samsun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Afyon Samsun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alınabiliyor.

Kütahya Havalimanı Ulaşım

2012 yılında inşa edilmiş olan Kütahya Zafer Havalimanı, senede 80 binden fazla yolcunun geçiş noktası olmakla beraber Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak illerine hizmet vermekte. Kütahya merkeze 40 km mesafede olan havalimanından şehir merkezine ulaşmak için çeşitli alternatifler bulunuyor. Kodu KZR olan Kütahya Zafer Havalimanından şu anda sadece iç hatlar uçuşları yapılmakta. Kütahya Havalimanı'nda beklerken kafe, restoran ve ATM'lerden faydalanabilirsiniz.

Havalimanından merkeze gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz Kütahya Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan otobüslere binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şayet sadece belirli saatlerde hizmet veren otobüs ya da servisleri tercih etmek istemezseniz şehir merkezine kalkan minibüslere de binebilirsiniz.

HAVAŞ, belirli saatlerde şehir merkezinden havalimanına seferler düzenlemekte. HAVAŞ'ın servislerinden faydalanmanız da mümkün. HAVAŞ'ın güzergahı Zafer Havalimanı, Germiyan Kampüsü, Transfer İstasyonu, Otogar şeklindedir. Yolcu indirme noktaları ise Germiyan Kampüsü, Tren Garı, Otogar şeklindedir.

Havalimanı, şehir merkezine 40 km mesafede olmakta ve yolculuk süresi bir saat kadar sürmektedir. Dilerseniz terminal binasının önünden kalkan taksilerle şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz yine terminal içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden dilediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayıp şehre geçiş yapabilirsiniz.

Kütahya Havalimanı içinden de Afyon Samsun uçak bileti satın alınabiliyor.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı'ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Afyon Samsun uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.