Ağrı'dan Dalaman'a seyahat etmek isteyenler çok ucuz Ağrı Dalaman uçak bileti buluyor. TatilCity.NET'i tercih ediyor. TatilCity ekibi olarak ise sizlere seyahatiniz süresince faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler vermek istedik. Ağrı'dan Dalaman'a günlük bir uçuş düzenlenmektedir. Ağrı'dan Dalaman'a uçuş süresi aktarmalarla beraber 10 saat 15 dakika sürmektedir.

Ağrı Dalaman uçak bileti al!

Siz de Ağrı'dan Dalaman'a seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Ağrı Dalaman uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik Ağrı Dalaman uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Dalaman'da nerelere gidebiliriz?

dalaman1 1 300x200 Ağrı Dalaman Uçak Bileti

Ağrı Dalaman Uçak Bileti

Muğla iline bağlı olan Dalaman turizmin can damar noktalarından birisi. Hem tarihi hem de doğal güzellikleri ile yerli yabancı pek çok turistin ilgisini çeken Dalaman'da gezip görebileceğiniz pek çok yer bulunuyor. Bunlardan biri tarihi Hippokome Antik Kenti. Görünüşü ile dikkat çeken ve kaya üzerine kurulmuş olan antik şehri mutlaka gezi listenize ekleyin. Marmaris ve Fethiye gibi iki önemli turistik merkezin arasında yer alan Dalaman çayı ise rafting tutkunlarını bekliyor. Yöreye ait el işi aletleri görmek ve hatta hediyelik almak isterseniz Antik Demirciler Çarşısı'na uğramanızı öneririz.

Günlüklü Koyu ve Ekincik Koyu manzarası ile dikkat çeen ve doğa ile buluşmak, manzaranın tadını çıkartmak isteyenler için birebir. Likyalılar döneminde kurulmuş olan ve denizin üzerinde yer alan Kleopatro Hamamı bir diğer ilginç yapı. Dalış yapmayı sevenler mutlaka denizin dibindeki antik kent kalıntılarını görmelidirler. Kayalıklar üzerine yapılmış Kaunos Antik Kenti sizi etkileyece bir diğer yerleşke. Dönemin dokusunu hala bozulmadan koruyabilmiş olan bu antik kentte fotoğraf çektirebilirsiniz.

Ağrı Dalaman uçak bileti fiyatları

Dalaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Dalaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Ağrı'dan Dalaman'a ya da Dalaman'dan Ağrı'ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Ağrı Dalaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Ağrı Havalimanı küçük yapıda bir havalimanıdır. Şehre uzaklığı ortalama 9 km civarındadır. Sivil hava trafiğine 1997 yılında açılmıştır. Ahmed-i Hani Havalimanı olarak da bilinen havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif yol bulunuyor. Aynı zamanda şehir merkezinden havalimanına gitmek için de bu alternatifler geçerlidir.

Ahmed-i Hani Havalimanı'ndan uçak saatlerine göre ayarlanmış olan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Bu otobüsler ile şehre ulaşmak mümkündür. Şehir merkezine yakın bir mesafede olunduğundan taksiler de hızlı bir ulaşım aracı olarak tercih edilebilir.

Havalimanında araç kiralam a hizmeti sunan firmalar da bulunmaktadır. Dilendiği takdirde beğeni fiyat aralığına göre istenen bir araç kiralanabilir ve merkeze rahatlıkla gidilebilir.

Ağrı Dalaman uçak bileti Ağrı Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Dalaman'a ister Dalaman Havalimanından isterseniz Bodrum Havalimanından kalkan uçaklarla ulaşabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Ulaşım

Muğla'nın küçük bir ilçesi olan Dalaman düz bir araziye sahip olmakla beraber ilk defa 1976 yılında bir havalimanı yapılmıştır. Önemli turistik noktalara gitmek isteyenler Dalaman Havalimanı'nı kullanmaktadırlar. Dalaman Havalimanı'nda bulunan ve 24 saat hizmet veren taksiler ile Marmaris ya da Fethiye'ye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri ise pek çok noktaya ulaşım sağlamaktadır. HAVAŞ otobüsleri uçakların iniş ve kalkışlarına göre ayarlanmıştır. Bu sebeple günün her saati kullanabilirsiniz. 2 saatte bir kalkan Marmaris Servisi ile de Köyceğiz, Ortaca, Gökova gibi yerlere gitmeniz mümkündür. Budget, Avis, Europcar ve Almira araç kiralama firmaları ise istediğiniz marka ve fiyat aralığında araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Dalaman Ağrı uçak bileti Dalaman Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı'na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu'nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Ağrı Dalaman uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.

Ağrı Muğla uçak biletiAğrı Bodrum uçak bileti