Ağrı’dan Elazığ’a seyahat etmek isteyenlere ucuz Ağrı Elazığ uçak bileti TatilCity.NET’de. Size faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler de vermek istiyoruz. Ağrı’dan Elazığ’a günlük en az bir aktarmalı uçuş yapılmaktadır. Ağrı’dan Elazığ’a uçuş süresi ise aktarma dahilinde olmakla beraber minimum 5 saat 45 dakika sürmektedir.

Ağrı Elazığ uçak bileti al!

Ağrı’dan Elazığ’a seyahat etmek ve en ucuz Ağrı Elazığ uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Ağrı Elazığ uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Elazığ’da nerelere gidebiliriz?

elazığ1-300x204 Ağrı Elazığ Uçak Bileti

Ağrı Elazığ Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinin batı kesiminde yer alan Elazığ hem doğal hem de tarihi açıdan gezip görülebilecek pek çok yere sahip. Bunlardan birisi şehir ile bütünleşmiş olan Harput Kalesi’dir. Urartular zamanında yapılan bu kale tarihi açıdan büyük öneme sahip. Elazığ pek çok medeniyete ev sahipliği yaptığından buradaki kazı çalışmalarında çok sayıda tarihi eser çıkarılmıştır. Elazığ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi’nde bu tarihi değerleri görebilirsiniz.

Türkiye’nin en derin göllerinden birisi olan Hazar Gölü görüntüsü ile sizleri büyüleyecek. Gölün çevresinde pek çok restoran ve kafe bulunuyor. Bir şeyler içerken bu duru güzelliği izleyebilirsiniz. Artuklu hükümdarı Fahreddin Karaaslan’ın emri ile yaptırılan Elazığ Ulu Cami 12. yüzyılın tarihi dokusunu üzerinde taşıır. Buzluk Mağarası ise yazın bile soğuk yapısı ve sarkıtları ile dikkatleri çekiyor. Her daim soğuk olan mağara turistlerin en çok rağbet gösterdiği yerlerden.

Ağrı Elazığ Uçak bileti fiyatları

Elazığ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Elazığ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Ağrı’dan Elazığ’ya ya da Elazığ’dan Ağrı’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Ağrı Elazığ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Ağrı Havalimanı küçük yapıda bir havalimanıdır. Şehre uzaklığı ortalama 9 km civarındadır. Sivil hava trafiğine 1997 yılında açılmıştır. Ahmed-i Hani Havalimanı olarak da bilinen havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif yol bulunuyor. Aynı zamanda şehir merkezinden havalimanına gitmek için de bu alternatifler geçerlidir.

Ahmed-i Hani Havalimanı’ndan uçak saatlerine göre ayarlanmış olan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Bu otobüsler ile şehre ulaşmak mümkündür. Şehir merkezine yakın bir mesafede olunduğundan taksiler de hızlı bir ulaşım aracı olarak tercih edilebilir.

Havalimanında araç kiralam a hizmeti sunan firmalar da bulunmaktadır. Dilendiği takdirde beğeni fiyat aralığına göre istenen bir araç kiralanabilir ve merkeze rahatlıkla gidilebilir.

Ağrı Elazığ uçak bileti Ağrı Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet’in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Ağrı Elazığ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.