Çok ucuz fiyatlarla Ağrı Kahramanmaraş uçak bileti de TatilCity.NET ‘de. Ucuz uçak bileti bulmak için en doğru adrestesiniz. TatilCity ekibi olarak ise sizlere seyahatiniz süresince faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler vermek istedik. Ağrı‘dan Kahramanmaraş'a günlük iki uçuş düzenlenmektedir. Uçuş süresi ise aktarmalarla beraber 7 saat 5 dakika sürmektedir.

Ucuz fiyatlı Kahramanmaraş otelleri TatilCity'de. Maraş otelleri içinden kaliteden ödün vermeyenleri seçtik. Ayrıca ucuz tatil paketleri ile ekonomik Kahramanmaraş uçak bileti web sitemizde!..

Kahramanmaraş Otelleri

Kahramanmaraş'da yapılacak şeyler

Kahramanmaraş hakkında turistik bir el kitabı.. Kahramanmaraş gezilecek yerler rehberi sizler için hazırlandı..

tatil city

Kahramanmaraş ucuz uçak bileti

Ağrı Kahramanmaraş uçak bileti al!

Siz de Ağrı'dan Kahramanmaraş'a seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Ağrı Kahramanmaraş uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik Ağrı Kahramanmaraş uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Kahramanmaraş'ta nerelere gidebiliriz?

maraş1 1 300x201

Ağrı Kahramanmaraş Uçak Bileti

Tarihi ve doğal yapısı ile hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgisini çeken illerimizden Kahramanmaraş‘ta gezip görmek isteyebileceğiniz pek çok yer bulunuyor. Tarihi Taş Medrese, Ceyhan Köprüsü ve Hurman Kalesi, Kahramanraş seyahatinizde mutlaka görülmesi gereken yerler olarak öne çıkıyor. Kumaşır Gölü ve Tekir Yeşilgöz Mesire Yeri'nde doğa ile başbaşa kalabilir bu manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Kazma Bağları ve Çokran Şelalesi ile Bulut Deliği Mağarası, Savruk Mağarası zamanın ruhunu taşıyan ve oldukça ilgi çekici doğal yerler.

Sağlık turizmi açısından oldukça yoğun bir turist trafiğine sahip olan Kahramanmaraş'ta Büyük Kızılcık İçmesi, Ekinözü İçmeleri görülmesi gereken yerlerden. Bahar ve yaz aylarında kaplıcaları oldukça ilgi gören ilimiz Kahramanmaraş'ta özellikle bu tarz yerleri seviyorsanız görmeniz gereken yerlerde. Mağara turizminde önemli bir yeri bulunan Eshab-ı Keyf Mağarası oldukça ilgi çekicidir.

Ağrı Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları

Kahramanmaraş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kahramanmaraş seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Ağrı'dan Kahramanmaraş'a ya da Kahramanmaraş'tan Ağrı'ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Ağrı Kahramanmaraş uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Ağrı Havalimanı küçük yapıda bir havalimanıdır. Şehre uzaklığı ortalama 9 km civarındadır. Sivil hava trafiğine 1997 yılında açılmıştır. Ahmed-i Hani Havalimanı olarak da bilinen havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif yol bulunuyor. Aynı zamanda şehir merkezinden havalimanına gitmek için de bu alternatifler geçerlidir.

Ahmed-i Hani Havalimanı'ndan uçak saatlerine göre ayarlanmış olan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Bu otobüsler ile şehre ulaşmak mümkündür. Şehir merkezine yakın bir mesafede olunduğundan taksiler de hızlı bir ulaşım aracı olarak tercih edilebilir.

Havalimanında araç kiralam a hizmeti sunan firmalar da bulunmaktadır. Dilendiği takdirde beğeni fiyat aralığına göre istenen bir araç kiralanabilir ve merkeze rahatlıkla gidilebilir.

Ağrı Kahramanmaraş uçak bileti Ağrı Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Web sitemizde Kahramanmaraş Havalimanı uçak bileti de aranır. Maraş”dan uçacak yolcular da uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Türkiye'nin dövme dondurması ile ünlü şehri Kahramanmaraş'ta yer alan Kahramanmaraş Havaalanı, Gaziantep-Pazarcık çevre yolu üzerinde konumlanmaktadır. 1996 yılında faaliyete geçen havalimanının şehre uzaklığı 5 km'dir. Havalimanı sivil havalimanı statüsündedir ve düzenli olarak  iç hat uçuş seferleri düzenlenmektedir. Havalimanı dış hatlar terminali değildir ve “Yeşil Kuruluş Belgesi” bulunmaktadır.

Kahramanmaraş Havalimanı uçak bileti

Web sitemiz üzerinden ucuz Maraş Havalimanı uçak bileti de alınmaktadır. TatilCity.NET'de uçak bileti çok ucuz.

maraş1

Kahramanmaraş Havalimanı uçak bileti

Havaalanının 8×26 olan pisti 2300×30 boyutunda olup kompozit kaplamadan oluşmaktadır. Yolcuya açık alanlar ise 540 m2 civarındadır. Havaalanında yolcular için düşünülmüş 40 kapasiteli araç otoparkı da bulunmaktadır. Hava seyrüsefer yardımcı cihazları olan VOR,DME,NDB bulunmaktadır. VHF-RADAR İstasyonu ise Kahramanmaraş Gökçedağ'da yer almaktadır.

Kahramanmaraş Havaalanı Ulaşım

Akdeniz Bölgesinin doğusunda yer alan büyük bir şehir olan Kahramanmaraş, doğal güzellikleri ve kültür mirası ile pek çok yerli ve yabancı turistin ilgisini çeken bir yer olmuştur. Özellikle şehri ilk defa ziyaret edecekler için büyük ve zengin heyecanlar vaat etmektedir. Kahramanmaraş Havaalanı‘na ulaşım oldukça kolaydır. İnsanların havaalanına daha rahat ulaşabilmesi için pek çok seçenek sunulmuştur. Bu seçeneklerden yolcular hangisi kendilerine daha kolay geliyorsa seçebilirler.

Kahramanmaraş Havalimanı ucuz uçak bileti

Yolcuların rahat ulaşım sağlayacakları pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Kahramanmaraş Havalimanı araç kiralama departmanı bulunmakla beraber yolcular istedikleri kalitede ve fiyatta araç bulabilmekte ve kiralayabilmetedirler. Kiraladıkları bu araçlarla merkeze rahatlıkla gidebilirler.

Yolcular için bir diğer seçenek ise taksi hizmetidir. Terminal çıkışında bulunan taksiler ile yolcular günün 24 saati merkeze ulaşım sağlayabilmektedirler. Toplu taşıma araçları da yolcuların hizmetindedir. Uçuş olduğu günlerde ve belirli saatlerde belediye otobüsleri Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye'si tarafından tahsis edilmektedir. Kahramanmaraş Havalimanı için ucuz uçak bileti bulmak ise düşünüldüğü kadar zor değildir. Firma olarak yolculara en uygun seçeneklerle Kahramanmaraş uçak biletleri için yardımcı olmaktayız.

Ucuz Kahramanmaraş Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET'de Kahramanmaraş uçak bileti de aranmaktadır. Kahramanmaraş'dan uçmak isteyen yolcular ucuz Kahramanmaraş Havalimanı uçak bileti bulabilir.

Kahramanmaraş Havaalanı Koordinatı

Ağrı Kahramanmaraş uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.