Çok ucuz fiyatlarla  Ağrı Şanlıurfa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ağrı’dan Şanlıurfa’ya uçuş süresi ise aktarma dahilinde 5 saat 5 dakika sürmektedir.

Ucuz fiyatlar ile Şanlıurfa otelleri de Tatil City’de. Şanlıurfa otelleri arasından en uygun, en ucuz fiyatlı olan otelleri hem de kaliteden ödün vermeden seçtik. Ucuz tatil fırsatları web sitemizde!

Şanlıurfa Otelleri

Şanlıurfa’da yapılacak şeyler

Şanlıurfa’ya gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Şanlıurfa’da Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Şanlıurfa Gezi Rehberi hazırladık.

tatil city

Ağrı Şanlıurfa uçak bileti al!

Siz de Ağrı‘dan Şanlıurfa’ya seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Ağrı Şanlıurfa uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik Ağrı Şanlıurfa uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Şanlıurfa’da nerelere gidebiliriz?

Ağrı Şanlıurfa Uçak Bileti

Ağrı Şanlıurfa Uçak Bileti

Peygamberler şehri olarak bilinen Şanlıurfa‘da tarihi ve doğal pek çok önemli yer bulunuyor. Bunlardan belki de en önemlisi yabancı turistlerin de özellikle görmek için geldiği Balıklı Göl. Tarihi değeri bir yana doğal güzelliği ile de görenleri kendisine hayran bırakıyor. 6000 yıl önce yapıldığı düşünülen Göbekli Tepe ise taş üzerine yapılmış olan resimlerle ilgi çekiyor. Suyunun birçok hastalığa şifa olduğu bilinen Hz. İbrahim Mağarası bu manada pek çok turistik uğrak noktalarından.

800 yıl önce, tarih önesi çağlarda yapıldığı düşünülen şehrin simgesi Urfa Kalesi de günümüze kadar gelebilmiş önemli bir yapı. Kaleye çıkarak şehrin manzarasını tepeden izleyebilirsiniz. Harran Ovası’ndaki geleneksel tarzda yapılmış evler oldukça ilginizi çekecek. Urfa genelinde yapılan kazılarda çıkarılmış olan pek çok antik eşya ve aklıntıyı ise Şanlıurfa Kalesi’nde görebilirsiniz. Suyunun şifa verdiğini söyleyen yerlerden birisi de Hz. Eyüp Mağarası. Bumağara ayrıca Hz. Eyüp’ün hastalanıp uzun süre ızdırap çektiği yer olarak da biliniyor.

Ağrı Şanlıurfa Uçak bileti fiyatları

Şanlıurfa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Şanlıurfa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Ağrı’dan Şanlıurfa’ya ya da Şanlıurfa’dan Ağrı’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Ağrı Şanlıurfa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Ağrı Havalimanı küçük yapıda bir havalimanıdır. Şehre uzaklığı ortalama 9 km civarındadır. Sivil hava trafiğine 1997 yılında açılmıştır. Ahmed-i Hani Havalimanı olarak da bilinen havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif yol bulunuyor. Aynı zamanda şehir merkezinden havalimanına gitmek için de bu alternatifler geçerlidir.

Ahmed-i Hani Havalimanı’ndan uçak saatlerine göre ayarlanmış olan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Bu otobüsler ile şehre ulaşmak mümkündür. Şehir merkezine yakın bir mesafede olunduğundan taksiler de hızlı bir ulaşım aracı olarak tercih edilebilir.

Havalimanında araç kiralam a hizmeti sunan firmalar da bulunmaktadır. Dilendiği takdirde beğeni fiyat aralığına göre istenen bir araç kiralanabilir ve merkeze rahatlıkla gidilebilir.

Ağrı Şanlıurfa uçak bileti Ağrı Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Şanlıurfa Havalimanı Ulaşım

2007 yılından beri iç hat ve dış hat seferleriyle hizmetini sürdüren ve Şanlıurfa şehir merkezine 35 km mesafede bulunan Şanlıurfa GAP Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça kolay. Çeşitli alternatifler bulunmakla beraber taksilerle merkeze günün 24 saatinde ulaşabilirsiniz. Bir diğer ulaşım aracı olarak HAVAŞ otobüslerini tercih edebilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri uçakların inişinden 25 dakika sonra kalkmaktadır. Ortalama 45 dakika sonra merkeze varıyor. Tevhide Hatun Lisesi, Karaköprü İsmar, Karaköprü BİM, Otogar Kavşağı, DSİ Durağı ve Avşaroğlu Petrol ikametlerinden geçen HAVAŞ otobüsleri ekonomi bir ulaşım aracıdır. Terminalde bulunan araç kiralama firmalarından istenirse araç da kiralanabilir. Buradan istenen model ve fiyat aralığına göre kiralanacak araçlarla şehir merkezine gitmek mümkündür. Terminalde Avis ve Baydili araç kiralama firmalarını bulabilirsiniz.

Ağrı Şanlıurfa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.