Adıyaman’dan Ağrı’ya seyahat etmek isteyen ve Adıyaman Ağrı uçak bileti alanlar için TatilCity.NET işe yarayabilecek ufak bilgiler veriyor. Adıyaman’dan Ağrı’ya günlük ortalama 1 uçak seferi vardır. Uçuş süresi Adıyaman’dan Ağrı’ya aktarmasız 1 saat 20 dakika eğer varsa aktarmalar da göz önüne alındığında 7 saat 20 dakika sürmektedir.

Adıyaman Ağrı uçak bileti al!

Adıyaman’dan Ağrı’ya seyahat etmek ve en ucuz Adıyaman Ağrı uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Adıyaman Ağrı uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Ağrı’da nerelere gidebiliriz?

Adıyaman Ağrı Uçak Bileti

Adıyaman Ağrı Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan Ağrı‘da toplamda 8 ilçe bulunmakta. İl kültür ve tarihi miras açısından oldukça zengin olup gezip görülebilecek pek çok yere sahip. Bunlardan birisi Doğubayazıt ilçesinde bulunan İshakpaşa Sarayı’dır. 116 odalı bu saray 18. yüzyıl eseridir. Doğubayazıt ilçesinde bulunan bir başka tarihi kale ise Urartu Kalesi’dir. Yapılma tarihi net olmamakla beraber Urartulara ait pek çok ize rastlamak mümkündür. 5.137 metre yükseklikte ülkemizin en yüksek dağı olan Ağrı Dağı ise  turistlerin en çok ilgi gösterdiği yer. Eğer doğa sporlarına meraklıysanız dağa çıkan takımlara katılabilir ve heyecanlı bir macera yaşayabilirsiniz.

Birçok hastalığa şifa olduğu bilinen suyu ile Diyadin Kaplıcaları, Diyadin ilçesine 5 km mesafede bulunuyor. Patnos kalesi olarak da bilinen Anzavur Tepe ise Urartular döneminden kalmakla beraber son dönemde yapılan kazı çalışmaları ile önemli tarihi kalıntıları da gün yüzüne çıkartmıştır. Doğubayazıt’da bulunan Beyazıt Eski Camii, Yavuz Sultan Selim zamanında inşa edilmiş önemli bir tarihi mirastır. Cami hala ibadete açık olmakla beraber pek çok turist tarafından ziyaret edilmekte.

Adıyaman Ağrı uçak bileti fiyatları

Ağrı seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ağrı’ya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adıyaman’dan Ağrı’ya ya da Ağrı’dan Adıyaman’a gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adıyaman Ağrı uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ’da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Adıyaman Ağrı uçak bileti Adıyaman Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Ağrı Havalimanı küçük yapıda bir havalimanıdır. Şehre uzaklığı ortalama 9 km civarındadır. Sivil hava trafiğine 1997 yılında açılmıştır. Ahmed-i Hani Havalimanı olarak da bilinen havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif yol bulunuyor. Aynı zamanda şehir merkezinden havalimanına gitmek için de bu alternatifler geçerlidir.

Ahmed-i Hani Havalimanı’ndan uçak saatlerine göre ayarlanmış olan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Bu otobüsler ile şehre ulaşmak mümkündür. Şehir merkezine yakın bir mesafede olunduğundan taksiler de hızlı bir ulaşım aracı olarak tercih edilebilir.

Havalimanında araç kiralam a hizmeti sunan firmalar da bulunmaktadır. Dilendiği takdirde beğeni fiyat aralığına göre istenen bir araç kiralanabilir ve merkeze rahatlıkla gidilebilir.

Adıyaman Ağrı uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.