Çok ucuz fiyatlarla Ağrı Kayseri uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için e doğru adrestesiniz. Ağrı’dan Kayseri’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 6 saat 30 dakika sürmektedir.

Ağrı Kayseri uçak bileti al!

Ağrı’dan Kayseri’ye seyahat etmek ve en ucuz Ağrı Kayseri uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Ağrı Kayseri uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Kayseri’de nerelere gidebiliriz?

Ağrı Kayseri Uçak Bileti

Ağrı Kayseri Uçak Bileti

Erciyes Dağı ile meşhur, pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Kayseri seyahatinizde gezip görebileceğiniz pek çok yer bulunuyor. Kayak tutkunlarının vazgeçilezmi Erciyes’te oldukça geniş pistler bulunmakla beraber restoran ve kafeler de mevcut. Burada hem kayabilir hem de doğanın kalbinde manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Eğer Kayseri’yi tepeden izlemek isterseniz Hisarcık Erciyes Teleski ile zirveye çıkabilirsiniz. Sevdiklerinize hediyelik eşya almak isterseniz mutlaka tarihi Kapalı Çarşı’ya uğramanızı öneririz.

Roma İmparatoru III. Gordian döneminde yapıldığı düşünülen Kayseri Kalesi tarihi alanları gezmek isteyenlerin kaçırmaması gereken yerlerden. Kayseri Müzesi’nde ise çevredeki arkeolojik kazılardan çıkarılan tarihi değeri oldukça yüksek mirasları görebilirsiniz. Şehir merkezinde yer alan Kayseri Saat Kulesi’ni de görmeden şehirden ayrılmayın.

Ağrı Kayseri Uçak bileti fiyatları

Kayseri seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Kayseri seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Ağrı’dan Kayseri’ye ya da Kayseri’den Ağrı’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Ağrı Kayseri uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Ağrı Havalimanı küçük yapıda bir havalimanıdır. Şehre uzaklığı ortalama 9 km civarındadır. Sivil hava trafiğine 1997 yılında açılmıştır. Ahmed-i Hani Havalimanı olarak da bilinen havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif yol bulunuyor. Aynı zamanda şehir merkezinden havalimanına gitmek için de bu alternatifler geçerlidir.

Ahmed-i Hani Havalimanı’ndan uçak saatlerine göre ayarlanmış olan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Bu otobüsler ile şehre ulaşmak mümkündür. Şehir merkezine yakın bir mesafede olunduğundan taksiler de hızlı bir ulaşım aracı olarak tercih edilebilir.

Havalimanında araç kiralam a hizmeti sunan firmalar da bulunmaktadır. Dilendiği takdirde beğeni fiyat aralığına göre istenen bir araç kiralanabilir ve merkeze rahatlıkla gidilebilir.

Ağrı Havalimanı içinden de Ağrı Kayseri uçak bileti satın alınabiliyor.

Kayseri Havalimanı Ulaşım

Kayseri ile havalimanı arasında 5 km bulunmaktadır. Havalimanından Kayseri şehir merkezine gitmek isteyenler için çeşitli alternatifler bulunuyor. Taksi bunlardan birisidir. Şehir merkezine sadece 15 dakikalık bir uzaklık olduğundan fiyat olarak da uygun düşmektedir.

Toplu taşıma tercih edenler için otobüs ve dolmuşlar terminalin dışından geçmektedir. Belediyenin 100 ve 102 nolu otobüsleri duraktan geçerek yolcuları merkeze götürmektedir. Kayseri Erkilet Havalimanı 24 saat şehit ile bağlantılıdır.

HAVAŞ kent merkezine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir başka araçtır. HAVAŞ günün erken saatlerinde yolculuğa başladığından bu araçla merkeze çok kolay ulaşabilirsiniz.

Ağrı Kayseri uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.