Çok ucuz fiyatlarla Bursa Ağrı uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bursa’dan Ağrı’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 3 saat 10 dakikadır.

Bursa Ağrı uçak bileti al!

Sizde Bursa‘dan Ağrı’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa Ağrı uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ağrı’da nerelere gidebiliriz?

Bursa Ağrı Uçak Bileti

Bursa Ağrı Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Ağrı, oldukça soğuk bir iklime sahiptir. Bu soğuk iklimine rağmen sahip olduğu doğal ve beşeri güzellikleri neticesinde turizm trafiğine açık bir şehirdir. Yapımı tam olarak 1784’de tamamlanan İshak Paşa Sarayı, İstanbul’a bulunan Topkapı Sarayı’nın dışından yapılmış en büyük yapıdır. Oldukça görkemli bir duruşa sahip olan saray, İshak Paşa ve oğlu Mehmet Paşa zamanında yapılmıştır. Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde yer alan saray 116 odalıdır. İçinde divan, harem odaları, cami, zindan, avlu ve türbe bulunur. Yalnızca Ağrı’nın değil, bölgenin de en önemli yapıları arasında yer alan İshak Paşa Sarayı’nı görmeden şehirden ayrılmayın.

5137 metre yüksekliği ile ülkemizin en büyük dağ olan Ağrı Dağı, Nuh’un gemisinin karaya oturduğu yerdir. Dağın bazı zirvelerinde kar dört mevsim boyunca erimez. Heybetli görünüşü ile Ağrı Dağı Van’dan da görülebilir. Kış turizmini sevenler için ideal bir zemine sahip olan Ağrı Dağı’nın zirvelerine tırmanabilirsiniz.

Diyadin ilçesine 5 kilometre mesafede bulunan Diyadin Kaplıcaları, şehirde sağlık turizmi açısında oldukça önemli bir yer tutar. Kaplıca bölgesinde yer alan merkezler geniş bir alana yayılmıştır ve aralarında mesafe bulunur. Davut, Tunca, Yılanlı ve Köprü kaplıcaları şehirde gidebileceğiniz yerler arasındadır.

Bursa Ağrı uçak bileti fiyatları

Ağrı seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ağrı seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Anadolu Jet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Ağrı uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bursa Yenişehir Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisi olan Bursa’ya indiğinizde şehir merkezine ulaşmak için pek çok alternatif vardır. Bunlardan ilki toplu taşıma, yani otobüslerdir. 80 hat numaralı otobüse bindiğinizde şehre ulaşmanız mümkün olacaktır. Seferler seyrek olsa da düzenli olduğundan mutlaka binebilirsiniz. Bir diğer araç ise taksilerdir. Taksi ile hızlı bir şekilde şehir merkezine gidebilirsiniz. Havalimanı İznik’e yakın olduğundan buradan İznik’e de geçebilirsiniz.

Otobüs ve taksinin yanı sora bir diğer toplu taşıma aracı olan dolmuşlarda havalimanından geçmektedir. Dileyen yolcular dolmuşlarla da şehir merkezine geçebilirler. Raylı bir ulaşım aracı olan Bursaray ise Mudanya’ya doğru yolu yol bir toplu taşıma aracıdır. 38 istasyonu vardır ve havalimanı yakınından geçmektedir.

Nostaljik bir hava yaşamak isteyenler için Burtram tramvayları da stadyum heykel arasında gidip gelmektedir. Dileyen yolcular tercih edebilirler. Ayrıca Budo deniz otobüsleri de İstanbul Kabataş’a ve Bursa’dan Armutlu’ya sefer düzenlemektedir. Deniz Uçağı ise Bursa’nın Gemlik ilçesinden İstanbul Haliç’e gitmektedir. Ayrıca Bandırma – Haliç arasında gidip gelen deniz uçağı da bulunmaktadır. Helitaksi, Bursa Nilüfer’den İstanbul Kadıköy, Şişli ilçelerine helikopter taşımacılığı yapmaktadır.

Bursa Yenişehir Havalimanı içinden de Bursa Ağrı uçak bileti satın alınabiliyor.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Ağrı Havalimanı küçük yapıda bir havalimanıdır. Şehre uzaklığı ortalama 9 km civarındadır. Sivil hava trafiğine 1997 yılında açılmıştır. Ahmed-i Hani Havalimanı olarak da bilinen havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif yol bulunuyor. Aynı zamanda şehir merkezinden havalimanına gitmek için de bu alternatifler geçerlidir.

Ahmed-i Hani Havalimanı’ndan uçak saatlerine göre ayarlanmış olan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Bu otobüsler ile şehre ulaşmak mümkündür. Şehir merkezine yakın bir mesafede olunduğundan taksiler de hızlı bir ulaşım aracı olarak tercih edilebilir.

Havalimanında araç kiralam a hizmeti sunan firmalar da bulunmaktadır. Dilendiği takdirde beğeni fiyat aralığına göre istenen bir araç kiralanabilir ve merkeze rahatlıkla gidilebilir.

Bursa Ağrı uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.