Çok ucuz fiyatlarla İzmir Ağrı uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Ağrı’ya haftada en az iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 40 dakikadır.

İzmir Ağrı uçak bileti al!

Sizde İzmir’den Ağrı’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Ağrı uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ağrı’da nerelere gidebiliriz?

İzmir Ağrı Uçak Bileti

İzmir Ağrı Uçak Bileti

Oldukça soğuk bir iklime sahip olan Ağrı, Doğu Anadolu Bölgesinde yer alır. Coğrafi şartları ve iklimi dolayısıyla pek çok kış sporu için elverişli bir araziye sahip olan kent, özellikle kış aylarında yüksek sayıda turist potansiyeline kapılarını açar. Orta Asya’dan Anadolu’ya geçen kavimlerin kavşak noktası olmasından dolayı Ağrı, yüzyıllar boyunca çeşitli milletler tarafından farklı isimler ile anıldı. Yerleşik hayata geç başlayan bölge, farklı etnik kültürlerin karmasını günümüzde hala muhafaza eder. Aynı zamanda Ağrı, Osmanlı’nın en önemli mimari yapılarına da ev sahipliği yapması ile ilgi odağıdır.

Mezopotamya’nın önemli bir kolu olan Ağrı, ‘kültürler beşiği’ olarak da adlandırılır. Bunun en büyük etkisi ise zaman içinde bu topraklarda hüküm süren pek çok uygarlığın izlerinin kalıcılığıdır. Ağrı İshak Paşa Sarayı, Doğubeyazıt ilçe sınırlarındadır. Yıllarca özenle korunarak günümüze ulaşan eser, Osmanlı’nın en seçkin mimari yapılarına örnektir. Dünyanın ilk kalorifer tesisatı döşenen yapısı olması ile ayrı bir öneme sahip olan yapı Selçuklu, Fars ve Osmanlı işlemeciliğinin bir harmanıdır.

İzmir Ağrı uçak bileti fiyatları

Ağrı seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ağrı seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İzmir Ağrı uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Gaziemir ilçesinde yer almakta olup buradan şehir merkezlerine ulaşım için pek çok seçene bulunmaktadır.

Eğer özel aracınız var ise havalimanından Alsancak ve Konak’a yarım saatte varmanız mümkündür. HAVAŞ otobüsleri ise günün erken saatlerinden geç vakitlere kadar hizmet vermektedir. HAVAŞ otobüsleri ile Alsancak, Karşıyaka, Kuşadası ve Aydın gibi merkezi yerlere kolaylıkla geçebilirsiniz.

Terminalin hemen önünde bulunan taksi duraklarından dilenirse taksiye binilebilir. Toplu taşıma tercih edecekler için havalimanından kalkan 200 hatlı otobüse binilerek Mavişehir’e ulaşılabilir. Alsancak’a gidecek yolcular 202 nolu hattı kullanabilirler. Bornova ve çevresine gidilecekse 204 numaralı hattı kullanmak gerekiyor.

Havalimanından merkeze gitmek için kullanılabilecek bir pratik araç da banliyö trenidir. Terminalin hemen dışında yer alan peronlardan trene binilerek merkeze ulaşılabilir. Ancak trene binmeden önce KentKart almayı unutmamalısınız. Araç kiralamak isteyenler için ise araç kiralama firmaları uygun seçeneklerle havalimanından araç kiralama imkanı sunmaktadır.

İzmir otelleri TatilCity.NET’de en uygun fiyatlarla. Ucuz İzmir Otellerinin fiyatlarını görmek için lütfen otel seçin. İzmir Oteller listesi web sitemizde.

İzmir Otelleri


Volley Hotel Izmir İzmir Türkiye

0 görüşler

İzmir’in kalbinin de Alsancak’ta konumlanmış Volley Hotel İzmir, iş, ve eğlence odaklı seyahatlerinizde sizlere ev sahipliği yapıyor. Ulaşım açısından merkezi

ortalama fiyatı250TL
SEÇİN

My Hotel İzmir Türkiye

0 görüşler

My Hotel ,merkezi konumu ve ev sıcaklığında tasarlanmış odalarıyla Konak ilçesinde hizmet vermektedir.

ortalama fiyatı250TL
SEÇİN

0 görüşler

Otel odalarının bazıları halı bazıları parke kaplı olup tüm odalarda duşakabin vardır. Aile odaları haricinde 2+2 veya 3+1 konaklamalar da

ortalama fiyatı0TL
SEÇİN
hotel beyt 14 İzmir selçuk

Hedef Beyt İzmir Türkiye

0 görüşler

Hotel Beyt ;İzmir ili Selçuk ilçesi  Efes Antik Kenti yanında Pamucak sahilindedir. Her şey dahil konseptin de hizmet vermektedir.

ortalama fiyatı300TL
SEÇİN

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Ağrı uçak bileti satın alınabiliyor.

İzmir Ağrı uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.