Çok ucuz fiyatlarla Kahramanmaraş Ağrı uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kahramanmaraş’tan Ağrı’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 5 dakikadır.

Kahramanmaraş Ağrı uçak bileti al!

Sizde Kahramanmaraş’tan Ağrı’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kahramanmaraş Ağrı uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ağrı’da nerelere gidebiliriz?

Kahramanmaraş Ağrı Uçak Bileti

Kahramanmaraş Ağrı Uçak Bileti

Şehre geldiğinizde gitmek istemeyeceğiniz muhteşem tarihi yapılar ile çevrili olan Ağrı, Doğu Anadolu Bölgesinde yer alır. Tarihte Orta Asya’dan gelen kavimlerin Anadolu’daki ilk topraklarından olan kentin dört bir yanı çeşitli dönemlerde farklı uygarlıklar tarafından inşa edilen eserler ile göz kamaştırıcıdır. “Ararat”, “Karakilise” ve “Karaköse” isimleri ile çeşitli kültürleri ağırlayan Ağrı, aynı zamanda Osmanlı döneminin ustalık eserlerine de ev sahipliği yapar.

Yüksek bir dağın yamacında Doğubeyazıt ilçesine 5 kilometre uzaklıkta bulunan İshak Paşa Sarayı, şehrin en gözde mimarilerinden biridir. Osmanlı, Selçuklu ve Fars motiflerinin hakim olduğu eser Osmanlı döneminde inşa edilen en seçkin yapılarından biridir. Saray aynı zamanda dünyanın ilk kalorifer tesisatı düzenlenen binası olması ile de ünlüdür. Tarihin çeşitli dönemlerine ait izlere rastlayabileceğiniz saray, şehirde yerli ve yabancı gezginin en yoğun olduğu yerdir.

Şoşik Köyünün dik yamaçları üzerine kurulu olan Şoşik Kalesi, ilçe merkezine 34 kilometre uzaklıktadır. Kentin en eski yapılarından biri olarak bilinen kalenin adı, aynı zamanda Evliya Çelebi’nin Seyahatnamesinde geçer.

Kahramanmaraş Ağrı uçak bileti fiyatları

Ağrı seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ağrı seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kahramanmaraş Ağrı uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı 1996 yılında hizmete girmekle beraber yılda ortalama 250 bin yolcunun geçiş noktası olmaktadır. Kahramanmaraş Havalimanı şehir merkezine 5 km mesafede bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşım için ise çeşitli alternatifler kullanabilirsiniz.

Eğer Kahramanmaraş merkeze toplu taşıma araçları ile gitmek isterseniz Kahramanmaraş Belediyesi tarafından tahsis edilen belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Terminal dışında yer alan duraklardan otobüslere binebilirsiniz. Şehir merkezine gitmek için bir diğer yol ise HAVAŞ servisleridir. HAVAŞ, belirli saat aralıkları ile seferler düzenlemekte. Bu saatleri göz önüne alarak şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir diğer toplu taşıma aracı olarak minibüsleri de tercih edebilirsiniz. Minibüs duraklarından sürekli olarak şehir merkezine minibüsler kalkmakta ve buradan kolaylıkla şehre geçiş yapabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz taksi ile de şehir merkezine ulaşmanız mümkün. Terminalde yer alan taksi durağından bir taksiye binerek şehre hızlı bir şekilde varabilrisiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz terminalde araç kiralama firmalarından bütçenize uygun dilediğiniz modelde bir araç kiralayabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı içinden de Kahramanmaraş Ağrı uçak bileti satın alınabiliyor.

Kahramanmaraş Ağrı uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.