Çok ucuz fiyatlarla Alanya Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Alanya’dan Kars’a her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 45 dakikadır.

Alanya Kars uçak bileti al!

Sizde Alanya’dan Kars’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Alanya Kars ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Kars’ta nerelere gidebiliriz?

Alanya Kars Uçak Bileti

Alanya Kars Uçak Bileti

Anadolu’nun oldukça farklı bir kültürel noktası olan Kars, Kafkasya’ya açılan kapımızdır. Derin bir tarihi barındıran geçmişe sahne olan Kars, çeşitli medeniyetlerin buluşma noktasıdır. Özellikle son yıllarda Doğu Anadolu Bölgesinin gözde turizm merkezlerinden olan şehir, yerli ve yabancı gezginlerin sıklıkla tercih ettiği bir adrestir.

Kars şehir merkezine 40 kilometre uzaklıktaki Sarıkamış Kayak Merkezi, kentin ve ülkemizin kış turizmini canlı tutan noktaların başında gelir. Ülkemizin en geniş kapsamlı kayak tesislerinden olan Sarıkamış, uzunluğu 13 kilometreyi bulan kayak pistleri ile zorluk derecesine göre çeşitli parkurlara ayrılır. Kar kalitesi bakımından İsviçre Alpler’i ile eşdeğer bir ölçütte olan Sarıkamış Kayak Merkezine ait otelde konaklayabilirsiniz.

Alanya Kars  uçak bileti fiyatları

Kars seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kars seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Alanya Kars uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze

gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Antalya Havalimanı içinden de Alanya Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

Kars Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine sadece 7 km mesafede olan Kars Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça zahmetsizdir. Servis, taksi, belediye otobüsü gibi seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca Sarıkamış Kış Spor Merkezi’ndeki bir takım oteller de havaalanından servis hizmeti sağlamaktadır.

Uçakların kalkış inişine göre ayarlanmış servisler mevcuttur. Bu servisler Kars’ta Faikbey Caddesi’ne kadar gitmekte ve Vergül Turizm Acentesi önünde yolcularını indirmektedir. Kars Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma aracı ile gitmek isteyen yolcular için uçak saatine göre ayarlanmış olan otobüs

geçmektedir. Havalimanından kalkan otobüsler merkezde bulunan Aslan Heykellerinin önüne gelmekte ve yolcularını bırakmaktadır.

Alanya Kars uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.