Çok ucuz fiyatlarla Alanya Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Alanya'dan Kocaeli'ne her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 45 dakikadır.

Alanya Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Alanya'dan Kocaeli'ne  gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Alanya Kocaeli ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Kocaeli'de nerelere gidebiliriz?

Alanya Kocaeli Uçak Bileti 300x188 Alanya Kocaeli Uçak Bileti

Alanya Kocaeli Uçak Bileti

Marmara'nın en gelişmiş ve kalabalık şehirlerinden olan Kocaeli, Türkiye'nin turizmine yön veren şehirlerinden biridir. Eşsiz doğası ile ziyaretçilerine oldukça keyifli bir seyahat sunan şehir, aynı zamanda Osmanlı döneminden kalan tarihi yapıları ile de beğeni kazanır. Marmara Bölgesinde yayla turizminin başkenti olan Kocaeli, özellikle yaz aylarında cıvıl cıvıl olan doğası ile rağbet görür.

Osmanlı döneminde İstanbul dışına yapılan ilk saray olan Kasr-ı Humayun, Sultan Abdülaziz'in av köşküdür. Tavan süslemeleri ile dikkatleri üzerine çeken yapı genel itibarıyla barok süslemelerine hakimdir. Osmanlı motiflerinin de sıklıkla kendini gösterdiği eser, iki katlıdır. Günümüze kadar tüm görkemini koruyarak gelmeyi başaran Kasr-ı Humayun, kültürel ve tarihi turların vazgeçilmez adresidir.

Alanya Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Alanya Kocaeli  uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km'lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000'den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı'nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Antalya Havalimanı içinden de Alanya Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

 

Alanya Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.