Çok ucuz fiyatlarla Amasya Bursa uçak bileti TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Size faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler de vermek istiyoruz. Amasya'dan Bursa'ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Amasya'dan Bursa'ya uçuş süresi ise aktarma dahilinde olmakla beraber 22 saat 45 dakika sürmektedir.

Amasya Bursa uçak bileti al!

Siz de Amasya‘dan Bursa'ya seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Amasya Bursa uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik Amasya Bursa uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Bursa'da nerelere gidebiliriz?

bursa1 2 300x185 Amasya Bursa Uçak Bileti

Amasya Bursa Uçak Bileti

Hem doğası hem de kültürel zenginlikleri ile öne çıkan ilimiz Bursa, gidenlerin gezmekten büyük keyif aldığı oldukça renkli bir ilimiz. Öyle ki ister kış turizmi olsun ister kaplıca hemen herkesin kendisine göre bir şeyler bulacağı bir yer. Kaplıca demişken gezinize Oylat Kaplıcalarından başlayabilirsiniz. Oylat Kaplıcaları şifa veren suyu ve çevresinde görülmeye değer yemyeşil ormanları ile adeta içinizi açıyor. Tarihi evler ile çevrelenmiş olan bir başka eşsiz manzara Ulubat Gölü sakin ve huzurlu yapısı ile sizi doğa ile buluşturuyor. Eğer biraz kalabalığa karışmak alışveriş yapmak, restoran ya da kafelere oturmak isterseniz Tophane'ye uğrayabilirsiniz.

Kış turizmi denilince akla elbette ilk önce Uludağ gelir. Uludağ geniş ve herkese uygun pistleri ile sizlere karın keyfini çıkarmanız için büyük bir şans veriyor. Ayrıca burada bulunan tesislerde yeme, içme, konaklama gibi ihtiyaçlarınızı da giderebilirsiniz. Tarihi Kapalı Çarşı'da ise hediyelik eşya almak isteyebileceğiniz pek çok yöresel takı, incik boncuk bulunuyor. El yapımı olan bu ürünler ilginizi çekecektir. İzmir, Selçuk ve Osmanlı'ya başkentlik yapmış olan İznik'te ise dönemin ruhunu yakalamanız olası. Çünkü tüm bu dönemlerin izlerini taşıyan pek çok tarihi eser ve yapı ile karşılaşacaksınız.

Amasya Bursa Uçak bileti fiyatları

Bursa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Bursa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Amasya'dan Bursa'ya ya da Bursa'dan Amasya'ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Amasya Bursa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Amasya Merzifon Havalimanı Ulaşım

Amasya Merzifon Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Şehir merkezinden 46 km mesafede bulunan Amasya Merzifon Havalimanı'ndan şehir merkezine gitmek için pek çok alternatif bulunmaktadır. Bunlardan birincisi havayolu servisleridir. Uçak kalkış ve inişlerine göre düzenlenen servisler şehir merkezine ulaşmak adına en kısa yoldur. Toplu taşıma tercih edecekler için otobüsler de yine merkeze kalkmakta ve yolcuları götürmektedir.

Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için bir de taksi durağı bulunmaktadır. Taksi ile şehre kolaylıkla geçebilirsiniz. Şayet kendiniz bir araç kiralamak istiyorsanız havalimanında bulunan Sima Oto Kiralama ve Avis Oto Kiralama gibi firmalar istenen model ve fiyat aralığında araç temini sağlamaktadır.

Amasya Bursa uçak bileti Amasya Merzifon Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Bursa Yenişehir Havalimanı Ulaşım

Türkiye'nin en büyük şehirlerinden birisi olan Bursa'ya indiğinizde şehir merkezine ulaşmak için pek çok alternatif vardır. Bunlardan ilki toplu taşıma, yani otobüslerdir. 80 hat numaralı otobüse bindiğinizde şehre ulaşmanız mümkün olacaktır. Seferler seyrek olsa da düzenli olduğundan mutlaka binebilirsiniz. Bir diğer araç ise taksilerdir. Taksi ile hızlı bir şekilde şehir merkezine gidebilirsiniz. Havalimanı İznik'e yakın olduğundan buradan İznik'e de geçebilirsiniz.

Otobüs ve taksinin yanı sora bir diğer toplu taşıma aracı olan dolmuşlarda havalimanından geçmektedir. Dileyen yolcular dolmuşlarla da şehir merkezine geçebilirler. Raylı bir ulaşım aracı olan Bursaray ise Mudanya'ya doğru yolu yol bir toplu taşıma aracıdır. 38 istasyonu vardır ve havalimanı yakınından geçmektedir.

Nostaljik bir hava yaşamak isteyenler için Burtram tramvayları da stadyum heykel arasında gidip gelmektedir. Dileyen yolcular tercih edebilirler. Ayrıca Budo deniz otobüsleri de İstanbul Kabataş'a ve Bursa'dan Armutlu'ya sefer düzenlemektedir. Deniz Uçağı ise Bursa'nın Gemlik ilçesinden İstanbul Haliç'e gitmektedir. Ayrıca Bandırma – Haliç arasında gidip gelen deniz uçağı da bulunmaktadır. Helitaksi, Bursa Nilüfer'den İstanbul Kadıköy, Şişli ilçelerine helikopter taşımacılığı yapmaktadır.

Amasya Bursa uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.