Çok ucuz fiyatlar ile Amasya Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Amasya’dan Eskişehir’e direk uçuş yoktur. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarmalar dahil 10 saat 30 dakikadır.

Amasya Eskişehir uçak bileti al!

Sizde Amasya‘dan Eskişehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Amasya Eskişehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

Ağrı Eskişehir Uçak Bileti

Ağrı Eskişehir Uçak Bileti

Anadolu’nun köklü bir geçmişe sahip olan şehri Eskişehir, birbirinden güzel tarihi yapılara, şehrin her yerinde karşınıza çıkabilecek heykellere, insanların eğlenmeleri amacı ile yapılan kültürel, sanatsal aktivitelere ve doğal güzelliklere kucak açıyor. Her yaştan insana hitap eden şehir, gezmeye doyamayacağınız bir seyahat rotası oluşturuyor.

Odunpazarı semtine yakın Atatürk Bulvarı Yolu üzerinde yer alan Eti Arkeoloji Müzesi, şehrin geçmiş tarihine ışık tutan yerlerden biridir. 1945 yılında kurulan müze, Eskişehir’de yaşamış olan farklı medeniyetlere ait pek çok kalıntı barındırıyor.  Bölgenin en önemli müzelerinden biri olan bu yapı, aynı zamanda ülkemizin de dijitalleşen sanat eserleri bakından oldukça önemli bir yet tutuyor. Eti Sponsorluğunda yakın zamanda yenilenen müze, özellikle tarihçiler tarafından oldukça dikkat çekicidir.

Odunpazarı’nın tepe kısmında bulunan Şelale Park, şehrin yapay güzelliklerinden biridir. Kentin manzarasını ayaklar altına olan bölgedeki işletmeler sayesinde Eskişehir’in meşhur yiyeceklerinden tadabilirsiniz. Kentpark, Haller Gençlik Merkezi ve Atlıhan El Sanatları Çarşısı Eskişehir’in eski ve yeni dokusunun harmanlanan halini yansıtıyor.

Amasya Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Amasya Eskişehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Amasya Merzifon Havalimanı Ulaşım

Amasya Merzifon Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Şehir merkezinden 46 km mesafede bulunan Amasya Merzifon Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için pek çok alternatif bulunmaktadır. Bunlardan birincisi havayolu servisleridir. Uçak kalkış ve inişlerine göre düzenlenen servisler şehir merkezine ulaşmak adına en kısa yoldur. Toplu taşıma tercih edecekler için otobüsler de yine merkeze kalkmakta ve yolcuları götürmektedir.

Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için bir de taksi durağı bulunmaktadır. Taksi ile şehre kolaylıkla geçebilirsiniz. Şayet kendiniz bir araç kiralamak istiyorsanız havalimanında bulunan Sima Oto Kiralama ve Avis Oto Kiralama gibi firmalar istenen model ve fiyat aralığında araç temini sağlamaktadır.

Amasya Havaalanı içinden de Amasya Eskişehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Amasya Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı