Türk Hava Yollarının yeni bir iş modeli olarak 23 Nisan 2008 tarihinde hava yolu taşımacılığına başlayan AnadoluJet, geniş halk kitlelerini buluşturan bir yapıya sahiptir. THY’nin verdiği hizmetin daha sade ve ekonomik kısmını hedef alan firma, bugün oldukça geniş bir uçuş ağı ile binlere ulaşır. Maliyet modelinin uçak bileti fiyatlarına yansıması sonucu daha da cazip bir hale gelmeyi başaran AnadoluJet, günümüzde 33 uçakla hizmet vermeye devam ediyor. AnadoluJet Ankara uçak bileti fiyatlarını web sitemiz üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda seyahatseverlere oldukça geniş imkanlar sunar. Aynı zamanda ekonomik tatil seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmet anlayışı ile yıllardır konuklarının yanında olan firmamıza web sitemiz dışında kesintisiz olarak hizmet veren çağrı merkezimiz aracılığı ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

AnadoluJet Ankara Uçak Bileti

AnadoluJet Ankara Uçak Bileti

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul