23 Nisan 2008 tarihinde uçuş faaliyetine başlayan AnadoluJet, Türk Hava Yollarının yeni bir iş modeli ile yapılandırdığı farklı bir ticari markası olarak kuruldu. THY yolcularına sunulan ilave servislerin sadeleştirilmesi ve ekonomi sınıfı konfigürasyonuyla uçuşuna devam eden firma düşük maliyetli hava yolu taşımacılığı sistemini baz alıyor. AnadoluJet Antalya ucuz uçak bileti fırsatları için web sitemizi takip edebilir ve istediğiniz kriterlere en uygun bileti kolaylıkla bulabilirsiniz. Sizde seyahatinizin her anında yanınızda olan TatilCity.NET üzerinden uçak biletinin yanı sıra aynı zamanda yurt içi ve yurt dışı otelleri fırsatını da yakalayabilirsiniz. Yılın dört mevsimi farklı kampanyalar ile yanınızda olmaya devam eden firmamız turizmin doğru adresidir.

Bize web sitemizin yanı sıra çağrı merkezimiz aracılığını ile de kolaylıkla ulaşım sağlayabilir ve tüm detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

AnadoluJet Antalya Ucuz Uçak Bileti

AnadoluJet Antalya Ucuz Uçak Bileti

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul