Türk Hava Yollarının ticari iş birliği neticesinde yeni bir modeli olarak kurulan AnadoluJet, “Uçmayan kalmasın” sloganı ile geniş kitlelere hizmet veriyor. THY güvencesi altında başlatılan düşük bütçeli hava taşımacılığının öncülerinden olan firma, ilave hizmetlerin sadeleştirilmesi ve Türk misafirperverliği koruması amacı ile hizmetine devam ediyor. Türkiye’nin gözde tatil merkezleri arasında olan İzmir’e uçuşlarda oldukça geniş kampanyalar sunan AnadoluJet İzmir uçak bileti için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yılın dört mevsimi de birbirinden güzel noktaları ile gezilip görülecek yerler bakımından bir hayli zengin olan İzmir, yıl boyunca ülkemizin en çok yerli ve yabancı turist çeken noktalarından biridir. İzmir’e düşük maliyetli uçuş arıyorsanız web sitemize girebilir ve AnadoluJet’in düzenlediği tüm uçuşları detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Ucuz uçak biletinin yanı sıra kampanyalı tatil ve otel avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

AnadoluJet İzmir Uçak Bileti

AnadoluJet İzmir Uçak Bileti

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul