Türk Hava Yolları güvencesi altında hizmetlerin daha da sadeleştirilmesi ve düşük bütçeli ticari anlaşma sonucunda insan ve yük taşımacılığına başlayan AnadoluJet “Uçmayan kalmasın” sloganı ile bugün yurt içi ve yurt dışında pek çok lokasyona uçuşlar düzenliyor. Oldukça geniş bir alt yapıya sahip olan firma ekonomik uçuşları ile beraber çok kısa zamanda milyonlara ulaşan büyük bir uçuş ağına sahip oldu. AnadoluJet’in Türkiye’nin tatil merkezlerinden olan İzmir’e düzenlediği tüm uçuşları web sitemiz üzerinden kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Size uygun günü ve saati seçip uçak biletinizi alabilirsiniz. AnadoluJet İzmir ucuz uçak bileti de web sitemizde sizinle.

Yıl boyunca tarifeli ve tarifesiz hatlarda sağladığı büyük avantajlar ile adından söz ettiren TatilCity.Net aynı zamanda ucuz tatil ve otelinde en doğru adresidir. Bize çağrı merkezimiz aracılığı ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

AnadoluJet İzmir Ucuz Uçak Bileti

AnadoluJet İzmir Ucuz Uçak Bileti

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul