Geniş halk kitlelerinin hava yolu ulaşımından yararlanması amacı ile 23 Nisan 2008 tarihinde Türk Hava Yolları’nın yeni bir ticari anlaşması olarak uçuş faaliyetine başlayan AnadoluJet, ülkemizin önemli yolcu ve yük taşımacılığını yapan hava yolu firmaları arasındadır. İlk kurulduğu zamanlar Ankara’nın Anadolu şehirlerine bağlanmasını amaçlayan AnadoluJet, THY yolcularına sunulan hizmetlerin sadeleştirilmesi amacı taşır. Bu doğrultuda ekonomik uçak biletinin en önemli adresleri arasında yer edinir. ‘Uçmayan Kalmasın’ sloganı ile uçuş hayatına başlayan AnadoluJet’in tüm uçuş ağına TatilCity.NET üzerinden ulaşabilirsiniz. AnadoluJet Kayseri uçak bileti seçeneği için web sitemizden arama yapabilir ve en ekonomik uçak biletinizi saniyeler içinde satın alabilirsiniz.

Mevsimlere göre fark etmeksizin en uygun uçak biletini sizin için bulan TatilCity.NET, aynı zamanda otel ve tur fırsatları içinde geniş avantajlar sunuyor. Tüm bunlardan yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

AnadoluJet Kayseri Uçak Bileti

AnadoluJet Kayseri Uçak Bileti

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul