Türk Hava Yollarının yeni bir ticari yapılanma iş modeli olarak ortaya çıkan AnadoluJet 23 Nisan 2008 tarihinde geniş halk kitlelerine adını duyurdu. Türk Hava Yolları’nın düşük maliyetli hava yolu markası olan AnadoluJet oldukça ekonomik fiyatlar üzerinden yurt içi ve yurt dışına uçuşlar sağlıyor. THY güvencesi altında olması ve maliyetinin de ucuz olması nedeni ile oldukça büyük bir rağbet gören hava yolu firması büyük bir filoya da sahiptir. “AnadoluJet ile yurt dışına uçmayan kalmasın” sloganı ile çıkış yapan firmaya bugün bakıldığında ülke nüfusunda büyük bir öneme sahip olduğu görülür. Ucuz AnadoluJet uçak bileti de TatilCity.Net’te.

Dünyanın sayısız ülkesine ucuz uçak bileti imkanı sunan TatilCity.Net kampanyalı fiyatlarla farklı hava yolu şirketlerinin uçuşlarını misafirlerine sunuyor.

AnadoluJet Uçak Bileti

AnadoluJet Uçak Bileti

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul