Çok ucuz fiyatlarla Adıyaman Gaziantep uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Adıyaman’dan Gaziantep’e her gün en az bir uçak seferi vardır. Uçuş süresi ise aktarmalar da göz önüne alındığında 6 saat 40 dakika sürmektedir.

Adıyaman Gaziantep uçak bileti al!

Adıyaman‘dan Gaziantep’e seyahat etmek ve en ucuz Adıyaman Gaziantep uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Adıyaman Gaziantep uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Gaziantep’te nerelere gidebiliriz?

Adıyaman Gaziantep Uçak Bileti

Adıyaman Gaziantep Uçak Bileti

Binlerce yıl öncesine dayanan tarihi, dünyaca ünlü mutfağı ile Gaziantep‘te gezip görmek isteyeceğiniz pek çok yer bulunmakla tatmak isteyeceğin iz pek çok yeni lezzet de bulunuyor. Antep’te görülmesi gereken yerlerden birisi tarihi Zincirli Bedesten. Yapımı 17. yüzyıla dayanan çarşıda 70 üzeri dükkan bulunuyor. El emeği ile yapılmış hediyelik eşyalar sizleri bekliyor. Gaziantep’in simgelerinden tarihi Gaziantep Kalesi’nin geçmişi M.Ö. 3600’lü yıllara dayanıyor. Zamanın ruhunu hala üzerinde taşıyan kaleyi görmek isteyebilirsiniz. Çocuklarınız da varsa ilgilerini çekebilecek, Türkiye’nin en büyük hayvanat  bahçesini görmek isteyebilirsiniz. Gaziantep Hayvanat Bahçesi 180’den farklı türde 5000’den fazla hayvana ev sahipliği yapıyor. Bu türlerin hepsini görme imkanınız mevcut.

Gaziantep mutfağının inceliklerini merak edenlerin ise Emine Göğüş Gaziantep Mutfak Müzesi ilgisini çekecektir. Gaziantep mutfak kültürünün gözler önüne serildiği müze ilk olarak 1905 yılında yapılmış olan bir konaktı. Ancak sonradan müzeye dönüştürülerek halka açıldı ve büyük bir ilgi gördü. 500 yılık tarihi ile Tahmis Kahvesi ise benzersiz kahve tadımlıkları ile yörenin kendine has kahve lezzetini ortaya koyuyor.

Adıyaman Gaziantep uçak bileti fiyatları

Gaziantep seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Gaziantep seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adıyaman’dan Gaziantep’e ya da Gaziantep’ten Adıyaman’a gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adıyaman Gaziantep uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ’da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Adıyaman Gaziantep uçak bileti Adıyaman Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Adıyaman Gaziantep uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.