Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Ağrı uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Ağrı’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 20 saat 10 dakikadır.

Kastamonu Ağrı uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Ağrı’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Ağrı uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ağrı’da nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Ağrı Uçak Bileti

Kastamonu Ağrı Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Ağrı, kuru ve soğuk iklimi neticesinde Türkiye’nin kış turizmi alanlarından biridir. Tarihi yüzyıllar öncesine dayanan bölge, özellikle Doğudan gelen kavimlerin Anadolu’ya geçişlerinde kullandığı güzergah üzerinde bulunmasından dolayı günümüzde zengin bir toplumsal yapıya sahiptir. Osmanlı döneminin eşsiz mimarilerine ev sahipliği yapan kent, tarihi ve kültürel yapısının yanı sıra doğal güzelliği ile de adından söz ettirir.

Mezopotamya’nın önemli bir kolu olan kentin tarihi-mimari açıdan en gözde noktası İshak Paşa Sarayıdır. Osmanlının en seçkin eserlerinden biri olan saray, Doğubeyazıt ilçesi sınırlarındadır. Doğu sınırına inşa edilen en kapsamlı yapı olma özelliğine sahip olan İshak Paşa, aynı zamanda dünyanın ilk kalorifer tesisatı döşenen eseridir. Selçuklu, Fars ve Osmanlı mimarisinin örneklerini yansıtan görkemli yapı, ülkemizin önemli değerleri arasındadır.

Şüphesiz Türkiye’nin güzide merkezlerinden biri ülkemizin en yüksek dağı olan Ağrı Dağıdır. Pek çok kayak pistine sahip olan dağ, aynı zamanda Nuh’un gemisinin karaya oturduğu yer olması itibarıyla da inanç turizminin aktif olduğu bir noktadır.

Kastamonu Ağrı uçak bileti fiyatları

Ağrı seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ağrı seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Ağrı uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kastamonu Havalimanı Ulaşım

Kastamonu Havalimanı, şehir merkezine 13 km mesafede bulunan ve sadece iç hat seferleri ile hizmet veren bir havalimanıdır. Sivil kategoride olan bu havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Aynı şekilde bu farklı alternatiflerle şehir merkezinden havalimanına ulaşabilirsiniz. Eğer kendinize ait bir aracınız varsa havalimanı içerisinde otoparkın bulunduğunu ve aracınızı bu güvenli alanda bırakabileceğinizi hatırlatalım.

Otobüs

Eğer havalimanından şehir merkezine gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz belediyenin havalimanı otobüsleri ile merkeze gidebilirsiniz. Otobüsler uçakların iniş saatlerine göre hareket ettiğinden iner inmez bir otobüse binerek 20 dakikalık bir yolculuk ile merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Şehir merkezine ulaşmak için bir diğer seçenek de yolcu servisleridir. Türk Hava Yolları ve Pegasus firmaları yolcuları için servis hizmeti sunmakta. Bu servisleri hem havalimanından şehre gitmek için hem de şehirden havalimanına ulaşmak için kullanmak mümkün. Türk Hava Yolları servisleri her gün sabah hareket etmekle beraber Pegasus firmasının servisleri Perşembe ve hafta sonu olmak üzere iki ayrı çizelgede hareket ediyor. Havalimanı sitesinden servis saat ve güzergahlarını detayları ile görebilirsiniz.

Taksi

Kastamonu Havalimanı’ndan şehre ulaşmak için taksi tercih etmek isterseniz terminal önünde bulunan taksi durağından bir taksiye binerek hızlı ve konforlu şekilde şehre ulaşabilirsiniz. Trafik durumuna göre zamandan tasarruf edebileceğiniz taksiler günün 24 saati hizmet vermekte.

Araç Kiralama

Kastamonu Havalimanı içerisinde araç kiralama ofisler bulunuyor. Dilerseniz bu araç kiralama firmaları arasından bütçeniz doğrultusunda arzu ettiğiniz bir aracı kiralayarak şehre kolaylıkla varabilirsiniz. Avis’in de firmalar içerisinde bulunduğu firmalar terminal binasında hizmet veriyor.

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Ağrı uçak bileti satın alınabiliyor.

Kastamonu Ağrı uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.