Çok ucuz fiyatlarla Muş Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Muş’tan Ordu’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 30 dakikadır.

Muş Ordu uçak bileti al!

Sizde Muş‘tan Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Muş Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Muş Ordu Uçak Bileti

Muş Ordu Uçak Bileti

Karadeniz Bölgesinde yer alan Ordu, ülkemiz genelinde yeşili bol şehirlerden biridir. Özellikle şehrin en yüksek noktalarında yer alan tepeleri, sahil şeridi, yaylaları ile adından bahsettiren Ordu, huzur veren doğası ve sakin şehir yaşantısı ile ülkemizde ziyaret edilmesi gereken illerden biridir. antik döneme ait kalıntıları ile de önem taşır.

Ordu’ya 30, Perşembe’ye 15 kilometre uzaklıkta olan Yason Burnu, Çaytepe Köyü sınırları içindedir.Arkeolojik ve doğal sit alanı içinde bulunan burun bir yarımada şeklindedir. Muhteşem bir doğa harikası olan bölge doğanın ve sükunet dolu bir tatilin keyfini çıkarmak için birebirdir. Eski dönemlerinde bölgeye bütün olarak Rumların hakim olduğu bilinir. Günümüzde 1869 yılında Rumlar tarafından kalan tarihi bir kiliseye de ev sahipliği yapan bölge özellikle yapının tadilattan geçmesi ile inanç turizmi adına da tercih edilebilir bir yer oldu. Ordu’nun önemli cazibe merkezlerinden biri olan Yason, aynı zamanda güneşin doğuşunu ve batışını en güzel şekilde izleyebileceğiniz yerlerden biridir. Balık avı ve dalış sporu sevenler içinde şehirde aranılan bölgelerden biri olan Yason Burnunun etrafında çeşitli restoran ve kafeler yer alır.

Muş Ordu uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Muş Havalimanı Ulaşım

Muş Havalimanı şehir merkezine 17 m uzaklıktadır. Şehir merkezine en hızlı şekilde gitmek istiyorsanız tercihiniz taksiden yana olmalıdır. Taksi durağı havalimanında günün 24 saati hizmet vermektedir. Toplu taşımayı tercih edenler için Muş Havalimanı’ndan şehir merkezine otobüsler kalkmaktadır. Yarım saatlik bir yolculuktan sonra merkeze ulaşabilirsiniz.

Araç kiralamak isteyenler için ise terminal binasında araç kiralama firmaları hazır olarak beklemektedir. Muş Havalimanında araç kiralama firmaları Rent

A Car ve Veysel Baba bulunmaktadır. Buradan dilediğiniz model ve ücret aralığında araç kiralayabilir ve şehir merkezine hızla varabilirsiniz.

Muş Havalimanı içinden de Muş Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Muş Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.