Çok ucuz fiyatlarla Samsun Gaziantep uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Samsun’dan Gaziantep’ her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 50 dakikadır.

Samsun Gaziantep uçak bileti al!

Sizde Samsun’dan Gaziantep’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Samsun Gaziantep uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Gaziantep’de nerelere gidebiliriz?

Samsun Gaziantep Uçak Bileti

Samsun Gaziantep Uçak Bileti

Anadolu’nun turizme yatkın şehirlerinden olan Gaziantep, Güneydoğu Anadolu Bölgesinin seçkin yerleşimlerinden biridir. Tarihi yüzyıllar öncesine kadar uzanan şehir, pek çok uygarlığa ev sahipliği yaptı. Bunun sonucunu bugün çeşitli kültürel noktalarında sergileyen Antep, manastırları, camileri ve kiliseleri ile dikkatleri üzerine çeker. Doğal güzelliği ile de hoş bir atmosfere sahip olan şehir, aynı zamanda ülkemizin en güzel gastronomi şehirlerinden biridir.

Şehrin en dikkat çekici simgeleri Gaziantep evleridir. Asırlar boyunca kentin mimarisini en güzel şekilde yansıtan bu evler günümüzde şehrin turizm potansiyelini yükseltir. Karakteristik özelliklerinin sonucunu sergileyen geleneksel evler, şehrin dar ve taşlı sokaklarında devamlı olarak karşınıza çıkar. Muhteşem bir kültürün betimlemesini anlatan yapılar genellikle iki katlı olmakla beraber üç kattan da meydana gelebilir. Bahçesi ve büyük bir avlusu bulunan evler dönemin insan yaşantı tarzını simgeleyen yapılardır. Bu nedenle içe dönük bir hali andırır. İşlemeli taşlar, eyvanlı odalar ve üst katlarına dış kısımlardaki merdivenlerden meydana gelen geleneksel Gaziantep evleri, bugün mesken dışında farklı amaçlar için yerli ve yabancı turistlerin tercih ettiği bir rotadır.

Samsun Gaziantep uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Gaziantep seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Gaziantep seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Samsun Havalimanı Ulaşım

Havalimanından şehir içerisine minibüs, otobüs ve taksi ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca dileyen yolcular Samsun’dan Sivas ve Amasya’ya trenle de ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca feribot seferleri de yapılmaktadır.

Bafra ile Ordu’ya giden HAVAŞ servisleri yolcuları merkezlere ulaştırmaktadır. HAVAŞ servisleri uçak indikten sonra 20 dakika ile 30 dakika arasında kalkmaktadır. Ancak HAVAŞ güzergahı uymayan yolcular için bir alternatif de taksidir. Havaalanında 24 saat hazır bekleyen taksiler bulunmaktadır.

Araç kiralamak isteyen yolcular için havalimanında pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Budget, Avis, Hertz, Sixt, Fox gibi firmaların ofisleri bulunmaktadır. Burada arzu edilen model ve fiyat aralığına göre araç kiralanabilir.

Samsun Havalimanı içinden de Gaziantep uçak bileti satın alınabiliyor.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Samsun Gaziantep uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.