Çok ucuz fiyatlarla Siirt Rize uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Siirt’den Rize’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 40 dakikadır.

rize uçak biletiRize ucuz uçak bileti

[wprpi by=”tag” post=”11″ icon=”none”]

[wprpi by=”tag” post=”11″ icon=”none”]

[wprpi by=”tag” post=”11″ icon=”none”]

Rize otelleri Tatil City’de.. Rize’den otel seçerken uygun ve kaliteli olanları seçmeye özen gösterdik. Ayrıca, ucuz tatil fırsatı arayanlara bir tüyo.. Uygun fiyatlı Rize uçak bileti web sitemizde!..

Rize’de yapılacak şeyler

Rize’ye gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Rize’de Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Rize gezi rehberi hazırladık.

Siirt Rize uçak bileti al!

Sizde Siirt’den Rize’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Siirt Rize uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Rize’de nerelere gidebiliriz?

Siirt Rize Uçak Bileti

Siirt Rize Uçak Bileti

Doğu Karadeniz Bölgesinde yer alan Rize, farklı lezzetleri ile dünyanın dört bir yanından gelen gezginlerine keyifli bir seyahat sunar. Yeşili ve bunun doğrultusunda oksijeni bol kentler arasında olan Rize, ülkemizin yayla turizmi merkezlerinin başında gelir. Özellikle Ayder ve Anzer Yaylaları ile yaz aylarında yüksek oranda yerli ve yabancı gezginlere kapılarını açan kent; şelaleleri, gölleri ile göz kamaştırır. Her bir yapısının yemyeşil bir örtü arasında saklandığı görülen şehir, aynı zamanda kültürel ve tarihi turizmin ülkemizdeki en güzel adreslerinden biridir.

1994’de Bakanlar Kurulu kararı ile milli park statüsüne kavuşan Kaçkar Dağları, ülkemizin en seçkin noktalarından biridir. İçinde yüzlerce şelale, göl, vadi ve kanyon barındıran orman, 51.500 hektarlık alandan oluşur. Rize’nin Çamlıhemşin sınırında bulunan bölge, ilçe merkezine 16 kilometre uzaklıktadır. Fırtına Deresi ve Zil Kalesi gibi hem tarihi, hem de doğal güzellikleri içinde barındıran Kaçkar; heliski, rafying, trekking, dağcılık ve kamp için uygundur.

İlk dönemlerinde bölgenin Bayburt’a kadar olan kervan yolu güvenliğini korumak için inşa edilen Zil Kalesi, şehrin en gösterişli yapısıdır. Yemyeşil bir orman içinde heybetli duruşu ile baş kaldıran kale Rize Kalesinden sonra bölgenin en yüksek kalesidir.

Siirt Rize uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Rize seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Rize seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Siirt Havalimanı Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Siirt, Türkiye’yi Siirt Dilektepe Yolu Pınarca Köyü yolu üzerindeki Siirt Havalimanı ile bağlamaktadır. Siirt merkeze 14 kilometre mesafede bulunan Siirt Havalimanı, komşu şehirlerden yolcuları da İstanbul ve Ankara’ya ulaştırmaktadır. Siirt Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır.

Siirt Havalimanı içinde çok sayıda restoran, cafe, dinlenme alanı, ren a car ofisleri ve farklı bankalara ait ATM’ler bulunuyor.

Siirt Havalimanına Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş

Havayolları işletmeciliği altında Siirt Havalimanı’ndan şehir merkezinin farklı noktalarına belli saatlerde Havaş ile ulaşım sağlamaktadır.

Otobüs

Siirt belediyesi tarafından düzenlenen ve şehir merkezinin farklı noktalarından hareket eden otobüs seferleri ile Siirt Havalimanı’na ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araçlar

Siirt şehir merkezine yaklaşık olarak 14 kilometre mesafede yer alan Siirt Havalimanı’na özel taksi ile 20-25 dakika süren bir yolculuk sonrası ulaşabilirsiniz. Araç kiralamak isterseniz,  iç hatlar veya dış hatlar terminalinde yer alan rent a car şirketlerinden faydalanabilirsiniz.

Siirt Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Siirt’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Siirt Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saatte uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Siirt Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Siirt Havalimanı içinden de Rize  uçak bileti satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Siirt Rize uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.