Çok ucuz fiyatlarla Sinop Zonguldak uçak bileti de TatilCity.NET’de. En uygun uçak bileti bulmak için en doğru adrestesiniz. Sinop’tan Zonguldak’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 20 dakikadır.

Sinop Zonguldak uçak bileti al!

Sizde Sinop’tan Zonguldak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Sinop Zonguldak fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Zonguldak’da nerelere gidebiliriz?

Sinop Zonguldak Uçak Bileti

Sinop Zonguldak Uçak Bileti

Batı Karadeniz’de bir il olan Zonguldak, yeşille mavinin bir aradaki en güzel harmanını yansıtır. Muhteşem güzelliği ile yılın dört mevsimi oldukça etkileyici bir tabiata hakim olan kent, özellikle doğaseverlerin uğrak noktalarından biridir. İlk dönemlerinden beri bulunduğu bölgenin kuzey ülkeleri ile arasında ticaretin sağlandığı en önemli liman kentlerinden biri olduğu bilinen Zonguldak, aynı zamanda eski çağlara ait çok sayıda eserin taşıyıcısıdır.

Orta Çağ döneminde varlığından sıklıkla bahsettiren Filyos Kalesi, Çaycuma ilçesindedir. Doğanın içinde bir yerleşim olan bölge muhteşem mimarisi ile dönemin önemli eserlerinden biridir. Günümüzde hala ilk zamanlarına ait izler taşıyan Filyos Kalesi, bugüne kadar çeşitli uygarlıklara ait insan yaşantıları ile de dikkatleri üzerine çeker.

2. Abdülhamit zamanında 19. yüzyılın sonlarında inşa edilen Halil Paşa Konağı Bizans, Grek, Roma  Emevi, Abbasi, Artuklu, Selçuklu ve Osmanlı medeniyetlerine ait çok sayıda esere ev sahipliği yapar. Kronolojik bir sıra ile ziyaretçileri ile buluşan mirasların bir kısmı ise konağın bahçesindedir.

Sinop Zonguldak uçak bileti fiyatları

Zonguldak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Zonguldak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sinop Zonguldak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Sinop  Havalimanı içinden de Sinop Zonguldak uçak bileti satın alınabiliyor.

Zonguldak Havalimanı Ulaşım

Karadeniz Bölgesinde yer alan Zonguldak’ta ilk olarak 1999 tarihinde açılan havalimanı, 2002 yılında kapatılmıştır. 2007 yılında tekrar hizmet vermeye başlayan havalimanı, şehir merkezine 8 kilometre mesafede bulunan Çaycuma’ya bağlı Hacılar Köyünde yer alıyor. 500.000 yolcu kapasitesi ile Türkiye’de dilediğiniz noktaya direkt veya aktarmalı uçuşları bulunan Zonguldak Havalimanı, bölgenin ulaşımını oldukça rahatlatıyor.

Zonguldak Havalimanına Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Zonguldak Havalimanından şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Şehir merkezindeki belli noktalardan hareket eden Havaş ile Zonguldak Havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden ve ilçelerinden Zonguldak Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

500.000 yolcu kapasiteli Zonguldak Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı çıkışında yer alan taksileri tercih ederek kısa mesafede yer alan şehir merkezine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Zonguldak Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Zonguldak’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Zonguldak Havalimanına gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Sinop Zonguldak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.