Çok ucuz fiyatlarla Tokat Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Tokat’tan Kars’a  her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 20 dakikadır.

Tokat Kars uçak bileti al!

Sizde Tokat’tan Kars’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Tokat Kars ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Kars’da nerelere gidebiliriz?

Tokat Kars Uçak Bileti

Tokat Kars Uçak Bileti

Uzun yıllar boyunca Rusların hakimiyeti altında kalan Kars, özellikle son yıllarda taşıdığı güzelliklerinin popüler bir hale gelmesi ile bugün yıl boyunca kapılarını yerli ve yabancı binlerce turiste açar. Yüzyıllar boyunca aktif bir yerleşimin süregeldiği kentin her bir noktasında tarihi ve kültürel çeşitliliğini görmeniz mümkün. Ermenistan ile sınır komşumuz olan Kars, aynı zamanda Türkiye’de Kafkasya’nın en önemli kolunu simgeler.

Her mevsim ayrı bir güzelliğe sahne olan Kars, ülke genelinde farklı bir turizm deneyimi yaşatmaya adaydır. Özellikle tarihi ve kültürel değerleri görmekten haz alanlar için şehir, biçilmiş kaftan olmaktan ileri gider. Anadolu’nun soğuk kentlerinden biri olması ve kar kalitesinin Alp’ler ile eş değer bir özelliğe tabi tutulması ile beraber kent, kış aylarında Türkiye’nin en önemli turizm kollarından birini simgeler.

Sarıkamış Kayak Merkezi bugün tüm donanımı ile misafirlerinden tam not alan turizm destinasyonlarından biridir. Sarıçam Ormanları eşliğinde eşsiz bir kayak zevkini yaşayabileceğiniz Sarıkamış, 13 kilometreyi bulan çeşitli parkurlara sahiptir. Aynı zamanda bölgenin etrafında konaklamak için oteller ve pansiyonlar bulunur.

Tokat Kars uçak bileti fiyatları

Kars seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kars seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Tokat Kars uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım

1993 yılında yapılan Tokat Havalimanı, merkeze bağlı Büyükbağlar Köyü yolu üzerinde yer almaktadır. Şehir merkezine 18 kilometre uzaklıkta yer alan Tokat Havalimanı’na otobüs, servis veya taksi le ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tokat Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Havalimanı uçak iniş ve kalkış saatlerine göre düzenlenen Topçam minibüs seferleri ile de şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından ise şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tokat Havalimanı çıkışında yer alan taksi durağından şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kişisel araçlarını tercih edenler havalimanına ait 60 araçlık kapasiteye sahip otoparkı da kullanabilir.

Tokat Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tokat’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tokat Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Tokat Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Tokat Havalimanı içinden de Tokat Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

Kars Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine sadece 7 km mesafede olan Kars Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça zahmetsizdir. Servis, taksi, belediye otobüsü gibi seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca Sarıkamış Kış Spor Merkezi’ndeki bir takım oteller de havaalanından servis hizmeti sağlamaktadır.

Uçakların kalkış inişine göre ayarlanmış servisler mevcuttur. Bu servisler Kars’ta Faikbey Caddesi’ne kadar gitmekte ve Vergül Turizm Acentesi önünde yolcularını indirmektedir. Kars Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma aracı ile gitmek isteyen yolcular için uçak saatine göre ayarlanmış olan otobüs geçmektedir. Havalimanından kalkan otobüsler merkezde bulunan Aslan Heykellerinin önüne gelmekte ve yolcularını bırakmaktadır.

Tokat Kars uçak bileti web sitemizde çok ucuz!