Türk Hava Yollarının yeni bir ticari anlaşması niteliğinde kurulan AandoluJet, ‘uçmayan kalmasın’ sloganı ile 23 Nisan 2008 tarihinde geniş halk kitlelerine ulaşım hizmeti ile açıldı. THY yolcularına yapılan ilave servislerin sadeleştirilmesi ve bunun uçak bileti fiyatlarına yansıması ile beraber yurt içi ve yurt dışında yüz binlerce yolcuyu ağırlayan AnadoluJet, Türkiye’nin yolcu ve yük taşımacılığı bakımından en iyi hava yollarından biridir. Yurt içi ulaşımında havalimanı olan pek çok şehre uçuş sağlayan AnadoluJet, gün geçtikçe yurt dışı uçuşlarında da adından bahsettirmeyi başarıyor. AnadoluJet ucuz Kayseri uçak bileti arıyorsanız hemen web sitemizi ziyaret edebilir güvenilir ve ekonomik bir şekilde uçak biletinizi kolaylıkla alabilirsiniz.

Uçak biletinin yanı sıra yurt içi ve yurt dışı tatilleri, otelleri için de bize ulaşabilir, tüm fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

AnadoluJet Ucuz Kayseri Uçak Bileti

AnadoluJet Ucuz Kayseri Uçak Bileti

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul