Türk Hava Yollarının yeni bir ticari yapılanması olarak işbirliği halinde 23 Nisan 2008 tarihinde kurulan AnadoluJet, geniş halk kitlelerinin en önemli hava yolu şirketlerinden biridir. Oldukça büyük bir yolcu taşıma kapasitesine sahip olduğu bilinen firma, yılın dört mevsimi ekonomik fiyatlar üzerinden yolcu taşımacılığı yapıyor. “Yurt dışına da uçmayan kalmasın” sloganı ile hede kitlesini oldukça geniş tutmayı başaran firmanın tüm uçuşlarına web sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Kaliteli, güvenilir ve ekonomik tatilin adresi olan TatilCity.Net’in web sitesine girdiğinizde istediğiniz güzergah için Anadolu Jet ucuz uçak bileti kolaylıkla bulabilirsiniz. Düşük maliyetli hava yolu markası AnadoluJet yurt içi ve yurt dışı uçuşlarında sıklıkla rağbet gören bir hava yolu markasıdır. Pek çok güzergah için tercih sebebi olan firmanın tüm uçuşlarına ulaşabileceğiniz web sitemiz aynı zamanda ucuz tatil konusunda da geniş fırsatlar sunuyor.

AnadoluJet Ucuz Uçak Bileti

AnadoluJet Ucuz Uçak Bileti

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul