Çok ucuz fiyatlarla Ankara Denizli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ankara’dan Denizli’ye en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 3 saat, 55 dakikadır.

Ankara Denizli uçak bileti al!

Sizde Ankara’dan Denizli‘ye gitmek istiyorsanız şunu unutmayın! TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Ankara Denizli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Denizli’de nerelere gidebiliriz?

Ankara Denizli Uçak Bileti

Ankara Denizli Uçak Bileti

Denizli’de gezilecek yerlerin en başında mutlaka Pamukkale Travertenleri geliyor. UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’ndeki bu hazine, yıllardan beri yerli ve yabancı birçok turistin uğrak noktası haline gelmiştir. Travertenler turizm ve eğlence dışında binlerce yıldır çok sayıda romatizma ve deri hastalıklarına şifa bulmak amacıyla kullanılıyor. Pamukkale Travertenleri’nin arkasında yer alan Frigya antik kentin, Bergama Krallığı zamanında Hierapolis’in, MÖ 2. yüzyılda  2. Eumenes tarafından kurulduğu ve isminin Amazonlar Kraliçesi Hiera’dan geldiği biliniyor. Denizli Tarihi dışında turizmiyle  gezmekten oldukça keyif alacağınız turistik bir kenttir. Kleopatra Antik Havuz muhteşem güzelliği ile adeta insanı büyülüyor. Zamanında meydana gelen deprem sonrası şehrin ortasında büyük bir çukur açılması ve çukurun içini termal suların doldurması ile beraber bu Antik Havuz oluşmuştur.

Laodikeia Antik kentini MÖ 261-263 yılları arasında Seleukos Kralı II. Antiokhos’un, karısı Laodike’ye ithafen kurmuştur.Laodikeia, Denizli’de kurulan ilk kent olarak bilinir. Yine Frigya, Lidya ve Karya Uygarlıklarının kalıntısını taşıyan Tripolis Antik Kenti’de şehirde gezilmesi gereken güzelliklerinden biridir.  Denizli’den Honaz Dağı, Çökelez Dağı ve eteklerinden başlayıp, Pamukkale Travertenlerine kadar uzanan, özellikle son yıllarda oldukça yaygınlaşan yamaç paraşütünü yapmadan geri dönmeyin.

Ankara Denizli uçak bileti fiyatları

Denizli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Denizli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet ıçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Ankara Denizli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Esenboğa Havalimanı Ulaşım

Esenboğa Havalimanı’ndan Ankara’nın merkezi noktalarına gitmek oldukça kolaydır. Ankara’nın belli başlı merkezi noktaları vardır. Bunlar; Kızılay, Sıhhiye, Ulus, Gar, AŞTİ şeklinde sıralanabilir. Buralara gitmek isteyen yolcular Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan Belko Air isimli otobüsleri kullanabilirler. Bunun yanında belediye otobüsleri, özel araç, araç kiralama ve taksi ile de ulaşım mümkündür.

Belko Air

Ankara Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinden biri olan Belko Air ile Ulus, Sıhhiye, Kızılay gibi merkezi noktalara ulaşmak mümkündür. 442/A ve 442/K hatlı otobüsler 45 kişili olmakla beraber iki yönde de sabah 06.00 – 00:00 arasında çalışmaktadır.

Belediye (EGO) Otobüsleri

442-3 hat numaralı belediye otobüsleri sık bir şekilde olmasa da havalimanı terminallerinin çıkışından hareket etmektedir. Belediye otobüsleri ile Sıhhiye, Ulus, Güvenpark, Anara Arena ve AKM gibi noktalara ulaşabilirsiniz.

Taksi

Esenboğa Havalimanı’ndan istediğiniz herhangi bir noktaya taksi kullanarak da gidebilirsiniz. Terminalde bulabileceğiniz taksi durağından şehir merkezine hızlı bir şekilde geçebilirsiniz.

Araç Kiralama

Araç kiralamak isteyenler için de seçenekler mevcut. İç hatlar terminalinde bulunan Budget, Avis, Central ve Sixt araç kiralama firmalarının da arasında bulunduğu 11 araç kiralama firması hizmet vermektedir. İş çıkış saatleri dışında trafiğin yoğun olmadığı göz önüne alınırsa kiraladığınız araç ile merkeze rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

Ankara Esenboğa Havalimanı içinden de Ankara Denizli uçak bileti satın alınabiliyor.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Ankara Denizli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.