TatilCity.NET üzerinden Esenboğa Havalimanı uçak bileti aranır. Ankara’dan uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Türkiye’nin başkenti Ankara’da yer alan Esenboğa Havalimanı hem ülke içine hem de ülke dışına hizmet veren uluslararası boyutta bir havaalanıdır. Havalimanı, Ankara merkezine 28 km’lik bir mesafededir. Ankara Esenboğa havalimanı 1955 yılında yapılmıştır. Ancak yeterli kapasiteyi karşılamadığından 2006 senesinde tadilata girmiş ve daha büyük bir yapıya kavuşmuştur. Zemin olarak asfalt bir yapısı bulunan havaalanı, 2 adet 3750 metre uzunluğunda pistten meydana gelmektedir. Türkiye’nin başkenti Ankara’ya yakışacak bir donanıma sahip olan Esenboğa Havalimanı yolcularını rahat ettirebilmek adın a tüm detayları düşünülerek inşa edilmiş bir yerdir.

Ankara Esenboğa Havalimanı uçak bileti

Web sitemiz üzerinden Esenboğa Havalimanı uçak bileti alınmaktadır. En uygun ucuz uçak bileti buradan bulunabiliyor.

Esenboğa Havalimanı uçak bileti

Esenboğa Havalimanı uçak bileti

Toplamda havaalanı 182 bin metrekarelik bir alen üzerine kurulmuştur. Türkiye’nin en büyük ikinci havalimanı olma özelliğine sahiptir. İç ve dış hatlar toplamında yaklaşık 9 milyon insana hizmet vermektedir. Havalimanı uluslararası standartlara sahip olmakla beraber yolcuların bekleme sürelerinin daha keyifli geçmesi bakımından pek çok sosyal imkanlar sunmaktadır. Böylelikle uçuş beklerken yolcular keyifli zaman da geçirebilmektedirler.

Esenboğa Havalimanı, kendisine özgü modern yapısı ile ayrıca diplomasi ve protokol kapısına da sahiptir. Başkent olmasının yanında stratejik bir öneme sahip olan havaalanı kesintisiz bir hizmet sunuyor. En son teknoloji kullanılarak geliştirilen havaalanı yolcuların otopark girişi ile başlayan ve uçağa binene kadar devam eden kusursuz hizmet anlayışı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Esenboğa Havalimanı Ulaşım

Ankara Esenboğa Havalimanı içerisinde pek çok cafe ve dükkanı da barındırıyor. Hediyelik eşya, elektronik, kozmetik, oyuncak gibi akla gelebilecek hemen her türlü hizmeti veren mağaza ve dükkanlar mevcut. Bununla beraber lezzetli yemeklerin sunulduğu restoranlarda güler yüzlü hizmet anlayışı ile yolcuları keyifli anlar bekliyor.

Ankara Esenboğa Havalimanı ucuz uçak bileti

Ankara Esenboğa Havalimanı uçak bileti alanlra ulaşım bilgileri verelim. Ulaşım açısından da hiçbir sıkıntı çıkarmayan bir yerdir. Toplu taşımaya yakın lokasyonu ile Ankaray, teleferik, metro, dolmuş ve taksiler her daim hizmet sunmaktadır. Ayrıca araç kiralama firmaları da bulunan havaalanında konforlu bir transfer gerçekleştirebilirsiniz. Eğer hangi yöntem ile daha rahat yolculuk yapabileceğinizi kontrol etmek isterseniz akıllı telefonlara indirilen uygulamalar ile size en iyi alternatif toplu taşıma aracınızı seçebilirsiniz. Ankara’da Moovit, EGO Cep’te gibi sık kullanılan uygulamalarla rahat ve kaliteli bir yolculuk için tercihlerinizi kontrol edebilirsiniz.

Ucuz Esenboğa Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET üzerinden Esenboğa Havalimanı uçak bileti aranmaktadır. Ankara’dan uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir, ucuz Esenboğa Havalimanı uçak bileti bulabilir..

Ankara Esenboğa Havalimanı Konumu