Çok ucuz fiyatlarla Ankara Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ankara Kocaeli en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat, 40 dakikadır.

Ankara Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Ankara'dan Kocaeli'ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Ankara Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli'de nerelere gidebiliriz?

Ankara Kocaeli Uçak Bileti 300x188 Ankara Kocaeli Uçak Bileti

Ankara Kocaeli Uçak Bileti

1993 yılında hizmete giren Darıca Hayvanat Bahçesi, hem botanik park hem de kuş cenneti özelliğine sahiptir. Kocaeli'de tarihi neticesiyle Osmanlı Dönemi'nden izler görmek mümkündür. Mimar Sinan'ın önemli eserlerinden biri olan ve Gebze'de bulunan Çoban Mustafa Paşa Külliyesi güzel mimarisi ile; cami, türbe, şadırvan, tekke, semahane, medrede kervansaray, misafirhane, imaret, tabhane, kütüphane ahşap ev bölümlerinden oluşuyor. Selim Sırrı Paşa Konağı 1892'de, 19. yüzyıl mimarisine uygun motiflerle yapılan Osmanlı Devleti'nin ilk yol ve köprü mühendisi olan Selim Sırrı'ya aittir.

Bizans Dönemi eserlerinden biri olan Eskihisar Kalesi dik bir tepeye  inşa edilmiştir. Kalenin sağ tarafında ise Osman Hamdi Bey müzesi bulunur. Bu bölgeye geldiğinizde mutlaka bu iki önemli yeri gezmekte fayda var. Doğal güzelliği ile iç dolduran İzmit'te Eskihisar dışında Bağırganlı, Kerpe ve Kefken'i de keyifle gezebilirsiniz. Sahil boyunca palmiye ağaçlarının size eşlik edeceği Seka Park'ta Kocaeli'nin bilinen yerleri arasındadır. Amerikan yapımı olan ve Türk Deniz Kuvvetleri'nde 1973-1995 yılları arasında kullanılan TCG isimli gemi, Türkiye'nin ilk müze gemisidir. Bunun yanı sıra Gölcük Deniz Müzesi'de 11. yüzyıldan 20. yüzyıla kadar ki sürede denizcilikle ilgili detaylı bir şekilde bilgi veren müzedir.

Ankara Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Ankara Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

TatilCity.NET üzerinden Esenboğa Havalimanı uçak bileti aranır. Ankara'a çıkışlı olmak üzere herhangi bir şehre uçuş yapacak olan yolcular uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Türkiye'nin başkenti Ankara'da yer alan Esenboğa Havalimanı hem ülke içine, hem de ülke dışına hizmet veren uluslararası boyutta bir havaalanıdır. Havalimanı, Ankara merkezine 28 km'lik bir mesafededir. Ankara Esenboğa Havalimanı 1955 yılında inşa edildi. Ancak yeterli kapasiteyi karşılamadığından 2006 senesinde tadilata girdi ve daha büyük bir yapıya kavuştu. Zemin olarak asfalt bir yapısı bulunan havaalanı, 2 adet 3750 metre uzunluğunda pistten meydana gelir. Türkiye'nin başkenti Ankara'ya yakışacak bir donanıma sahip olan Esenboğa Havalimanı yolcularını rahat ettirebilmek adına tüm detayları düşünülerek inşa edilen bir sisteme sahiptir.

Ankara Esenboğa Havalimanı uçak bileti

Web sitemiz üzerinden Esenboğa Havalimanı uçak bileti alınır. En uygun ucuz uçak bileti buradan bulunur.

eseboğaküçük Ankara Kocaeli Uçak Bileti

Esenboğa Havalimanı uçak bileti

Havaalanı toplamda 182 bin metrekarelik bir alan üzerine kuruludur. Türkiye'nin en büyük ikinci havalimanı olma özelliğine sahiptir. İç ve dış hatlar olarak ikiye ayrılan yer yaklaşık 9 milyon insana hizmet verir. Uluslararası standartlara sahip havaalanı yolcuların bekleme sürelerinin daha keyifli geçmesi bakımından pek çok sosyal imkanlar tanır. Böylelikle uçuşu beklerken yolculara keyifli zaman da geçirebilme imkanı sunar.

Esenboğa Havalimanı aynı zamanda diplomasi ve protokol kapısına da sahiptir. Kesintisiz bir hizmet ile yolcularına keyifli anlar yaşatmayı hedefleyen Esenboğa, ayrıca en son teknoloji sunan havaalanlarından biri olarak dikkatleri üzerine çeker.

Esenboğa Havalimanı Ulaşım

Ankara Esenboğa Havalimanı içerisinde pek çok cafe ve dükkan vardır. Hediyelik eşya, elektronik, kozmetik, oyuncak gibi akla gelebilecek hemen her türlü hizmeti veren mağaza ve dükkanlar mevcut. Bununla beraber lezzetli yemeklerin sunulduğu restoranlarda güler yüzlü hizmet anlayışı ile yolcuları keyifli anlar bekliyor.

Ankara Esenboğa Havalimanı ucuz uçak bileti

Ankara Esenboğa Havalimanı uçak bileti alanlar için şehrin pek çok yerine rahatlıkla ulaşım sağlama imkanı vardır. Toplu taşımaya yakın lokasyonu ile Ankaray, teleferik, metro, dolmuş ve taksiler her daim hizmet sunar. Ayrıca araç kiralama firmaları da bulunan havaalanında konforlu bir transfer gerçekleştirilir. Eğer hangi yöntem ile daha rahat yolculuk yapabileceğinizi kontrol etmek isterseniz akıllı telefonlara indirilen uygulamalar ile size en iyi alternatif toplu taşıma aracınızı seçebilirsiniz.

Ucuz Esenboğa Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET üzerinden Esenboğa Havalimanı uçak bileti aranmaktadır. Ankara'dan herhangi bir noktaya uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemi kullanabilir ve ucuz Esenboğa Havalimanı uçak bileti bulabilir.

Ankara Esenboğa Havalimanı Konumu

Ankara Esenboğa Havalimanı içinden de Ankara Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde yer alan Cengiz Topel Havaalanı bu bağlamda doğal güzellikleri ve huzur veren yaylaları barındıran bir ilçede konumlanır. Kocaeli, Marmara bölgesinin en canlı ve insan trafiğinin fazla olan yerlerinden birisidir. Bu sebeple Cengiz Topel Havalimanı'nı da bu tarfiğin parçası konumundadır. İzmit olarak da bilinen Kocaeli, ülkemizin en hızlı büyüyen ve gelişen aynı zamanda sanayi bölgelerinin başını çeken bir ilidir. Web sitemizde ucuz Cengiz Topel Havalimanı uçak bileti de aranır. Kocaeli”den uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Cengiz Topel Havalimanı uçak bileti

Tatil City çok ucuz Samsun Çarşamba Havalimanı uçak bileti bulur. Ekonomik, ucuz uçak bileti acentamızda.

cengiz1 300x300 Ankara Kocaeli Uçak Bileti

Ucuz Cengiz Topel Havalimanı uçak bileti

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı, sivil ve askeri kategoride hizmet veren bir havaalanıdır. Konum olarak İzmit merkeze 15 km mesafededir. Hav alimanının yapımına 1995 senesinde başlanmıştır. Ancak 1999 senesin de meydana gelen büyük deprem nedeniyle ciddi manada hasar görmüştür.

Deprem sonrasında Kocaeli Cengiz Topel Havaalanı lojistik ve dağıtım alanında hizmet vermeye başlamıştır. Havalimanı tam manasıyla 2011 yılında hizmete geçmiştir. 2012'nin Mart ayında “Geçici Hava Hudut Kapısı” olarak konumlandırılarak hizmete devam etmiştir. Havaalanından hem yurt içi hem de yurt dışı seferler yapılmaktadır.

Cengiz Topel Havaalanı Ulaşım

Cengiz Topel Havalimanı, modern yapısı ve vizyonu ile yolculara en iyi hizmeti sunacak şekilde dizayn edilmiştir. Tesislerinde yolcuların her türlü ihtiyaçlarına cevap verecek alanlar bulunmaktadır. Havaalanının kendi içerisinde açık otoparkı mevcuttur. Kendi özel araçları ile gelmek isteyen yolcuları için rahat ve kullanışlı bir alan tahsis etmiştir.

Cengiz Topel Havalimanı ucuz uçak bileti

Cengiz Topel Havalimanı'ndan şehir merkezine ya da şehir merkezin den Cengiz Topel Havalimanı'na gitmek için pek çok alternatif mevcuttur. Özel aracınız dışında şehir merkezinden kalkan belediye otobüsleri ile varmak mümkündür. Ayrıca Havaalanında taksi hizmeti de verilmektedir. Taksi ile hızlı ve güvenli bir şekilde merkeze varabilirsiniz. Bunun dışında araç kiralama firması ile dilediğiniz türde bir araç kiralayarak da istediğiniz yere gitmeniz mümkündür. Şehir merkezinden ortalama yarım saatlik bir mesafede olduğu için ulaşım hem hızlı hem de konforlu olmaktadır.

Ucuz Cengiz Topel Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET'de Cengiz Topel Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. Kocaeli'den uçmak isteyen yolcular ucuz Cengiz Topel Havaalanı uçak bileti bulabilir.

Cengiz Topel Havaalanı Konumu

Ankara Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.