Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Erzincan uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Erzincan’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 25 dakikadır.

Elazığ Erzincan uçak bileti al!

Sizde Elazığ’dan Erzincan’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Erzincan uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzincan’da nerelere gidebiliriz?

Elazığ Erzincan Uçak Bileti

Elazığ Erzincan Uçak Bileti

Birinci dereceden deprem kuşağı üzerinde yer alan Erzincan, günümüze kadar pek çok felaket geçirmesi ile bilinir. Şiddetli sarsıntılara maruz kalan kent,  hala çok eski dönemlere ışık tutan bir şehirdir. Uzun yıllar boyunca Hitit ve Urartulara başkentlik yapan Erzincan, tarihi yapısı itibarıyla ülkemizdeki en önemli kentler arasındadır. Orta Çağ Mimarisinin en güzel örneklerine ev sahipliği yapan şehir, şelaleleri, bölgeye has dağları ve ovaları ile de güzel bir doğaya sahiptir.

Volkanik kayalardan oluşan Munzur Dağları, Toros Dağlarının bir uzantısıdır. Şehrin güneyinde yer alan bu dağlar, 3 bin metreyi bulan toplamda 10 adet zirveye sahiptir. Doğu Anadolu Bölgesinin en yüksek dağ zinciri olma özelliğini taşıyan Munzur Dağları, kayalık yapısı ile oldukça heybetli bir görünüme sahiptir.

Bizans, Urartu ve Osmanlı’nın yıllar boyunca hüküm sürdüğü Altıntepe Ören Yeri, sahip olduğu saray kompleksi, kale duvarları ve iç kale ile bölgenin tarihine ışık tutuyor.

Aygır Gölü, Ergan Kayak Merkezi, Ekşisu Kaplıcaları ve özellikle Karanlık Kanyon, Erzincan’ın doğal güzellikleri arasında görülmesi gereken yerlerdendir.

Elazığ Erzincan uçak bileti fiyatları

Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Erzincan uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet’in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Erzincan uçak bileti satın alınabiliyor.

Erzincan Havalimanı Ulaşım

1988 yılından beri iç hat seferleriyle hizmetini sürdüren Erzincan Havalimanı şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta yer alan ve bulunuyor. Kategori olarak hem sivil hem de askeri hizmet vermektedir. Kendi otoparkı bulunan havalimanında özel araçlar rahatlıkla park edilebilir. Şehir merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler mevcut.

Havalimanından merkeze sürekli olarak dolmuşlar kalkmaktadır. Toplu taşıma tercih edenler dolmuşlara binebilirler. Ayrıca havalimanında 24 saat hizmet veren bir de taksi durağı bulunuyor. Arzu edenler buradan taksi ile geçiş yapabilirler.

Havalimanında bulunan Avis, Asis ve City 24 firmaları ise 24 saat araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenilen türde kiralanacak bir araç ile günün her saati şehre rahatça ulaşılabilir.

Elazığ Erzincan uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı