Çok ucuz fiyatlarla  Ankara Malatya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ankara Malatya uçuş süresi yaklaşık olarak 1 saat  15 dakikadır.

Ankara Malatya uçak bileti al!

Sizler için hazırladığımız en hesaplı Ankara Malatya uçak biletlerini sistemimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. En uygun en hesaplı uçak biletleri için doğru adrestesiniz…

Peki, Malatya’da nerelere gidebiliriz?

Ankara - Malatya Uçak Bileti

Ankara Malatya Uçak Bileti

Malatya‘da ülkenin en büyük höyüklerinden birisi bulunmaktadır. Aslantepe Höyüğü şehre gelen yerli ya da yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir. Ayrıca yapılan kazı çalışmaları ile MÖ 3.600-3.500 yıllarına ait eserler de gün yüzüne çıkmıştır. Eğer tercihiniz mesirelik alanlardan yana olacaksa Orduzu Pınarbaşı iyi bir alternatif olacaktır. 1694’de yapılmış Cafer Paşa Camii, Harap Pazar Harabeleri ve Yeni Camii Arapgir’de bulunur ve ziyaret edilebilir.

Malatya’da gezilecek ve görülecek yerler bunlarla da sınırlı değil. Örneğin Sürgü Takaz, Arkeoloji Müzesi, Eski Malatya Şehir Surları, İspendere İçme Suları ilginizi çekebilir.

Ankara Malatya uçak bileti fiyatları

Malatya’ya seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Malatya’ya uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Esenboğa Havalimanı Ulaşım

Esenboğa Havalimanı’ndan Ankara’nın merkezi noktalarına gitmek oldukça kolaydır. Ankara’nın belli başlı merkezi noktaları vardır. Bunlar; Kızılay, Sıhhiye, Ulus, Gar, AŞTİ şeklinde sıralanabilir. Buralara gitmek isteyen yolcular Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan Belko Air isimli otobüsleri kullanabilirler. Bunun yanında belediye otobüsleri, özel araç, araç kiralama ve taksi ile de ulaşım mümkündür.

Belko Air

Ankara Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinden biri olan Belko Air ile Ulus, Sıhhiye, Kızılay gibi merkezi noktalara ulaşmak mümkündür. 442/A ve 442/K hatlı otobüsler 45 kişili olmakla beraber iki yönde de sabah 06.00 – 00:00 arasında çalışmaktadır.

Belediye (EGO) Otobüsleri

442-3 hat numaralı belediye otobüsleri sık bir şekilde olmasa da havalimanı terminallerinin çıkışından hareket etmektedir. Belediye otobüsleri ile Sıhhiye, Ulus, Güvenpark, Anara Arena ve AKM gibi noktalara ulaşabilirsiniz.

Taksi

Esenboğa Havalimanı’ndan istediğiniz herhangi bir noktaya taksi kullanarak da gidebilirsiniz. Terminalde bulabileceğiniz taksi durağından şehir merkezine hızlı bir şekilde geçebilirsiniz.

Araç Kiralama

Araç kiralamak isteyenler için de seçenekler mevcut. İç hatlar terminalinde bulunan Budget, Avis, Central ve Sixt araç kiralama firmalarının da arasında bulunduğu 11 araç kiralama firması hizmet vermektedir. İş çıkış saatleri dışında trafiğin yoğun olmadığı göz önüne alınırsa kiraladığınız araç ile merkeze rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

Esenboğa Havalimanı içinden de Ankara Malatya uçak bileti satın alınabiliyor.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya’nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ’a gelen belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Ankara Malatya uçak bileti web sitemizde çok ucuz!