Çok ucuz fiyatlarla  Ankara Trabzon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ankara’dan Trabzon’a her gün uçuş vardır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak 1 saat 15 dakikadır.

Ankara Trabzon uçak bileti al!

Sizler için hazırladığımız en hesaplı Ankara Trabzon uçak biletlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. En uygun en hesaplı ucuz uçak bileti için doğru adres Tatil City…

Peki, Trabzon’da nerelere gidebiliriz?

Ankara - Trabzon Uçak Bileti

Ankara Trabzon Uçak Bileti

Karadeniz Bölgesinin incisi olan Trabzon, tarihi ve doğal güzellikleri ile gezip görülecek pek çok yere sahip. Bunlardan en önde geleni hiç şüphesiz Sümela Manastırı.  Maçka’da yüksek bir yerde bulunan manastır hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgisini çekiyor. Ayasofya Müzesi ise 1250-1260 yılları arasında yapılmış olmakla beraber yüksek kubbesi ile dikkat çeker.

Trabzon’a tepeden bakmak ve doğal güzelliğinin tadını çıkartmak için ise Boztepe’ye uğrayabilirsiniz. Ayrıca Atatürk Evi, Gülbahar Hatun Türbesi, Uzungöl, Trabzon Müzesi, Ortahisar Cami ve Bedesten de yine görülmesi gereken yerlerden bazılarıdır.

Ankara Trabzon uçak bileti fiyatları

Trabzon’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Trabzon’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Esenboğa Havalimanı Ulaşım

Esenboğa Havalimanı’ndan Ankara’nın merkezi noktalarına gitmek oldukça kolaydır. Ankara’nın belli başlı merkezi noktaları vardır. Bunlar; Kızılay, Sıhhiye, Ulus, Gar, AŞTİ şeklinde sıralanabilir. Buralara gitmek isteyen yolcular Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan Belko Air isimli otobüsleri kullanabilirler. Bunun yanında belediye otobüsleri, özel araç, araç kiralama ve taksi ile de ulaşım mümkündür.

Belko Air

Ankara Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinden biri olan Belko Air ile Ulus, Sıhhiye, Kızılay gibi merkezi noktalara ulaşmak mümkündür. 442/A ve 442/K hatlı otobüsler 45 kişili olmakla beraber iki yönde de sabah 06.00 – 00:00 arasında çalışmaktadır.

Belediye (EGO) Otobüsleri

442-3 hat numaralı belediye otobüsleri sık bir şekilde olmasa da havalimanı terminallerinin çıkışından hareket etmektedir. Belediye otobüsleri ile Sıhhiye, Ulus, Güvenpark, Anara Arena ve AKM gibi noktalara ulaşabilirsiniz.

Taksi

Esenboğa Havalimanı’ndan istediğiniz herhangi bir noktaya taksi kullanarak da gidebilirsiniz. Terminalde bulabileceğiniz taksi durağından şehir merkezine hızlı bir şekilde geçebilirsiniz.

Araç Kiralama

Araç kiralamak isteyenler için de seçenekler mevcut. İç hatlar terminalinde bulunan Budget, Avis, Central ve Sixt araç kiralama firmalarının da arasında bulunduğu 11 araç kiralama firması hizmet vermektedir. İş çıkış saatleri dışında trafiğin yoğun olmadığı göz önüne alınırsa kiraladığınız araç ile merkeze rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

Tranzon Havalimanı içinden de Ankara Trabzon uçak bileti satın alınabiliyor.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Ankara Trabzon uçak bileti web sitemizde çok ucuz!