Çok ucuz fiyatlarla Denizli Ankara uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Denizli’den Ankara’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 4 saat 10 dakikadır.

Denizli Ankara uçak bileti al!

Sizde Denizli’den Ankara’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Denizli Ankara uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ankara’da nerelere gidebiliriz?

Denizli Ankara Uçak Bileti

Denizli Ankara Uçak Bileti

Ülkemizin başkenti olan Ankara, pek çok tarihi değere sahiptir. Özellikle Cumhuriyetin ilk yıllarında gerçekleşen toplantılar ve siyasi yaşamın yoğun olduğu şehir, Atatürk ve kurmaylarının anılarına şahitlik edecek niteliktedir. Tarihi değerinin yanı sıra başkent Ankara, kültürü ve doğal güzellikleri ile de cezbedicidir.

19. yüzyılın sivil mimari özelliğini yansıtan Hamamönü, şehirdeki turistik bölgelerden biridir. Şirin sokakları arasında El Ürünleri Pazarı ve Sanat Sokağı öncelikle gezilmesi gereken yerlerin başında gelir. Ankara’ya özgü çeşitli otantik el işlemesi ve geleneksel el sanatlarına ait hediyelik eşya örnekleri bulabileceğiniz Hamamönü, şehirde gezginlerin uğrak noktasıdır.

Ankara Kalesi, ülkemizin önemli kalelerinden biridir. Çeşitli uygarlıklar tarafından yıllar boyunca hem savunma, hem de yerleşim merkezi olarak kullanılan kalenin, kim tarafından ve ne zaman yapıldığı kesin olarak bilinmiyor. Ankara kalesi günümüze kadar pek çok sefer onarımlardan geçirilmiştir. Kalenin Akkale burcunda özellikle yazın çok sayıda etkinlik düzenlenir. Aynı zamanda kalenin bir bölümünde 1921 ve 1948 yılları arasında Mustafa Kemal’in isteği üzerine Eti müzesi faaliyet göstermiştir. Kalenin çevresi hediyelik eşya satan dükkanlar ve restoranlar ile çevrilidir.

Denizli Ankara uçak bileti fiyatları

Ankara seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ankara seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Denizli Ankara uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Denizli Çardak Havalimanı içinden de Denizli Ankara uçak bileti satın alınabiliyor.

Esenboğa Havalimanı Ulaşım

Esenboğa Havalimanı’ndan Ankara’nın merkezi noktalarına gitmek oldukça kolaydır. Ankara’nın belli başlı merkezi noktaları vardır. Bunlar; Kızılay, Sıhhiye, Ulus, Gar, AŞTİ şeklinde sıralanabilir. Buralara gitmek isteyen yolcular Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan Belko Air isimli otobüsleri kullanabilirler. Bunun yanında belediye otobüsleri, özel araç, araç kiralama ve taksi ile de ulaşım mümkündür.

Belko Air

Ankara Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinden biri olan Belko Air ile Ulus, Sıhhiye, Kızılay gibi merkezi noktalara ulaşmak mümkündür. 442/A ve 442/K hatlı otobüsler 45 kişili olmakla beraber iki yönde de sabah 06.00 – 00:00 arasında çalışmaktadır.

Belediye (EGO) Otobüsleri

442-3 hat numaralı belediye otobüsleri sık bir şekilde olmasa da havalimanı terminallerinin çıkışından hareket etmektedir. Belediye otobüsleri ile Sıhhiye, Ulus, Güvenpark, Anara Arena ve AKM gibi noktalara ulaşabilirsiniz.

Taksi

Esenboğa Havalimanı’ndan istediğiniz herhangi bir noktaya taksi kullanarak da gidebilirsiniz. Terminalde bulabileceğiniz taksi durağından şehir merkezine hızlı bir şekilde geçebilirsiniz.

Araç Kiralama

Araç kiralamak isteyenler için de seçenekler mevcut. İç hatlar terminalinde bulunan Budget, Avis, Central ve Sixt araç kiralama firmalarının da arasında bulunduğu 11 araç kiralama firması hizmet vermektedir. İş çıkış saatleri dışında trafiğin yoğun olmadığı göz önüne alınırsa kiraladığınız araç ile merkeze rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

Denizli Ankara uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.