Çok ucuz fiyatlarla Nevşehir Ankara uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Nevşehir’den Ankara’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 10 dakikadır.

Nevşehir Ankara uçak bileti al!

Sizde Nevşehir‘den Ankara’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Nevşehir Ankara uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ankara’da nerelere gidebiliriz?

Nevşehir Ankara Uçak Bileti

Nevşehir Ankara Uçak Bileti

İç Anadolu Bölgesinde yer alan Ankara, Türkiye’nin en gelişmiş ve nüfus olarak ikinci sırada yer alan şehridir. Özellikle tarihsel ve kültürel turizme hitap eden yerleşimleriyle ön plana çıkan kent, müzeleri ile mutlaka görülmesi gereken illerden biridir. Cumhuriyet döneminde yeni kurulan devletin çağdaşlaşma adımı ve işgalden kurtulmanın karargahı  olarak simgelenen Ankara, bu dönemi anımsatan eserleri ile göz kamaştırır.

Altındağ Belediyesinin en güzel yüzü olan Hamamönü, 19. yüzyıl Osmanlı sivil mimarisinin şehirdeki en güzel etkisidir. Her bir köşesinde dönemi simgeleyen küçük ayrıntılar ile çevrili olan bölge, özellikle son yıllarda belediye tarafından restore edilerek turizme kazandırıldı. Otantik bir havayı yansıtması ile eskinin ve yeninin en güzel karmasıyla gezginlerine oldukça eğlenceli bir tatil yaşatır. El ürünleri lezzetlerini tanıtan sokakları, müzeleri, sanatsal aktivitelere ayrılan noktaları ile apayrı bir atmosfere ev sahipliği yapan Hamamönünde bugün görülmeye değer pek çok kıymetli eser vardır.

Frig Tanrısı Men’e adanan Augustus Tapınağı, son Galatya Hükümdarı Amintos’un oğlu Kral Pylamenes tarafından inşa edilen dönemin kutsal bir alanıdır. Bizans döneminde devrin en önemli kiliselerinden biri olarak kullanılan yapı, günümüze kadar pek çok özelliğini muhafaza ederek ulaştı.

Nevşehir Ankara uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Ankara seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Ankara seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Nevşehir Havalimanı içinden de Nevşehir Ankara uçak bileti satın alınabiliyor.

Esenboğa Havalimanı Ulaşım

Esenboğa Havalimanı’ndan Ankara’nın merkezi noktalarına gitmek oldukça kolaydır. Ankara’nın belli başlı merkezi noktaları vardır. Bunlar; Kızılay, Sıhhiye, Ulus, Gar, AŞTİ şeklinde sıralanabilir. Buralara gitmek isteyen yolcular Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan Belko Air isimli otobüsleri kullanabilirler. Bunun yanında belediye otobüsleri, özel araç, araç kiralama ve taksi ile de ulaşım mümkündür.

Belko Air

Ankara Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinden biri olan Belko Air ile Ulus, Sıhhiye, Kızılay gibi merkezi noktalara ulaşmak mümkündür. 442/A ve 442/K hatlı otobüsler 45 kişili olmakla beraber iki yönde de sabah 06.00 – 00:00 arasında çalışmaktadır.

Belediye (EGO) Otobüsleri

442-3 hat numaralı belediye otobüsleri sık bir şekilde olmasa da havalimanı terminallerinin çıkışından hareket etmektedir. Belediye otobüsleri ile Sıhhiye, Ulus, Güvenpark, Anara Arena ve AKM gibi noktalara ulaşabilirsiniz.

Taksi

Esenboğa Havalimanı’ndan istediğiniz herhangi bir noktaya taksi kullanarak da gidebilirsiniz. Terminalde bulabileceğiniz taksi durağından şehir merkezine hızlı bir şekilde geçebilirsiniz.

Araç Kiralama

Araç kiralamak isteyenler için de seçenekler mevcut. İç hatlar terminalinde bulunan Budget, Avis, Central ve Sixt araç kiralama firmalarının da arasında bulunduğu 11 araç kiralama firması hizmet vermektedir. İş çıkış saatleri dışında trafiğin yoğun olmadığı göz önüne alınırsa kiraladığınız araç ile merkeze rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

Nevşehir Ankara uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.