Türk Hava Yollarının yeni bir ticari anlaşması olarak uçuş faaliyetine başlayan AnadoluJet, ‘Uçmayan kalmasın’ sloganı ile bugün milyonlara ulaşan önemli bir yolcu ve yük taşımacılığına ev sahipliği yapıyor. Kurulduğu ilk günden itibaren devamlı olarak artan bir yolcu talebine sahip olan AnadoluJet, THY’ye göre hizmetlerinin sadeleştirilmesi ile dikkat çekiyor. Antalya AnadoluJet uçak bileti seçeneği için web sitemizi ziyaret edebilir ve istediğiniz kriterlere uygun uçak biletini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Ülkemizin yaz tatili cenneti olan Antalya yılın büyük bir mevsimi yerli ve yabancı turistin uğrak noktası haline gelmeyi başarıyor. Doğal güzelliklerinin yanı sıra mitolojik çağa dayanan ve çeşitli medeniyetlerin tarihini aydınlatan bir döneme eşlik eden kent, gezilip görülecek yerler bakımından bir hayli geniş içerik sunar.

Antalya AnadoluJet Uçak Bileti

Antalya AnadoluJet Uçak Bileti

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul