Çok ucuz fiyatlarla Antalya Dalaman uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Antalya'dan Dalaman'a her gün en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 10 dakikadır.

Antalya Dalaman uçak bileti al!

Sizde Antalya'dan Dalaman'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Antalya Dalaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Dalaman'da nerelere gidebiliriz?

dalaman1 1 300x166 Antalya Dalaman Uçak Bileti

Antalya Dalaman Uçak Bileti

Dalaman, bahar ve yaz aylarında yerli yabancı pek çok turisti kendisine çeken adeta bir cazibe merkezidir. Koyları ve yeşil doğası ile adeta cennet gibidir. Hem denize girmek hem de yeşil doğanın tadını çıkarmak isteyenler için Mesela Sarsıla Koyu idealdir. Köyceğiz'de bulunan Ekincik Koyu da bir diğer denize girilebilecek eşsiz bir yerdir. Rafting tutkunlarının uğrak noktası ise Dalaman Çayı'dır.

Dalaman'da tarihi yerler de bulunuyor. Bunlardan Kaunos Antik Liman Kenti merkeze 30 dakikalık bir mesafede. Bu liman kenti antik çağa kadar uzanan yapısı ile dikkat çeker. Sarsala koyuna giderken kentten 8 km mesafede bulunan Kocagöl ise doğal yapısı ile dikkat çeker.

 

Antalya Dalaman ucuz uçak bileti

Dalaman'a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Dalaman'a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Antalya'dan Dalaman'a ya da Dalaman'dan Antalya'ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanabilmektedir. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Dalaman uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km'lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000'den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı'nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Antalya Havalimanı içinden de Antalya Dalaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Dalaman Havalimanı Ulaşım

Muğla'nın küçük bir ilçesi olan Dalaman düz bir araziye sahip olmakla beraber ilk defa 1976 yılında bir havalimanı yapılmıştır. Önemli turistik noktalara gitmek isteyenler Dalaman Havalimanı'nı kullanmaktadırlar. Dalaman Havalimanı'nda bulunan ve 24 saat hizmet veren taksiler ile Marmaris ya da Fethiye'ye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri ise pek çok noktaya ulaşım sağlamaktadır. HAVAŞ otobüsleri uçakların iniş ve kalkışlarına göre ayarlanmıştır. Bu sebeple günün her saati kullanabilirsiniz. 2 saatte bir kalkan Marmaris Servisi ile de Köyceğiz, Ortaca, Gökova gibi yerlere gitmeniz mümkündür. Budget, Avis, Europcar ve Almira araç kiralama firmaları ise istediğiniz marka ve fiyat aralığında araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Antalya Dalaman uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.