TatilCity.NET Adana Antalya uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. Adana’dan Antalya’ya her gün en az 5 uçuş  uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak Adana’dan Antalya’ya 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Adana Antalya uçak bileti al!

En hesaplı ve ucuz Adana Antalya uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, istediği gün ve saate uçak biletini alıyor. Sizler için hazırladığımız Adana Antalya uçak bileti fiyatlarını sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Uçak bileti fiyatları çok ucuz. Ucuz bilet satın almak için en doğru adrestesiniz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Adana Antalya Uçak Bileti

Adana Antalya Uçak Bileti

Akdeniz Bölgesinde turistlerin en uğra noktası Antalya ili ve çevresidir. Pek çok tarihi ve doğal açık alanı olduğu gibi plajları ve otelleri ile de bir çekim merkezidir. Antalya denilince akla ilk olarak Kaleiçi gelmektedir. Marinası, kafe ve restoranları ile küçük büyü herkesin keyif alacağı bir yerdir. Roma Tiyatrolarının günümüzde sahnesi ile ulaşılabilen en önemli örneği Aspendos tiyatrosu da Antalya’dadır.

Tatil köyleri denilince akla ilk gelen ilçelerden birisi Kemer‘dir. Kemer, marinası ve gece eğlence hayatı ile dikkatleri çeker. Günümüzde Noel Baba’nın doğduğu ve yaşadığı yer olarak ilgi gören Demre’nin yapımına 5. Yüzyılda başlanmış. Ayrıca burada bir kilise de vardır. Bu kilise turistler tarafından oldukça ilgi görmektedir. Antik batıkları, amforaları, kanyon ve mağaraları ile Kaş, özellikle son yıllarda turistlerin gözde merkezlerinden biri oldu. Manavgat Şelalesi ise Antalya’nın turist çeken başka bir noktasıdır.

Adana Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya’ya seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya’ya uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergahta tercih edilebilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Adana’dan Antalya’ya ya da Antalya’dan Adana’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanıyor. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun Adana Antalya uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Ulaşım

Akdeniz ve Doğu Anadolu’nun en büyük şehri Adana tüm Türkiye’yi Merkez Seyhan ilçesinde yer alan Şakirpaşa Havalimanı’yla bağlamaktadır. Yüreğir şehrin merkezi kabul edilmekle havalimanı Kayalıbağ mahallesi ve Reşatbey mahallesine ortalama 5 kilometre uzaklıktadır. Havalimanından şehre ulaşım oldukça kolaydır.

Adana Şakirpaşa’ya Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından havayollarına ait servisler  bulunmaktadır. Bunun la beraber HAVAŞ otobüsleri Mersin ve Hatay yönüne seferler düzenlemektedir.

Seyhan ilçesinde bulunan Şakirpaşa Havalimanı’ndan şehir merkezine 135 hat numaralı belediye otobüsleri sürekli olarak hareket halindedir. Yolcular bu hat üzerinden havaalanına gidebilirler. Otobüse havalimanı çıkışındaki hatlardan binebilirsiniz. Bu otobüs ile Girne Bulvarı’na bağlanan Turhan Cemal Beriker Bulvarı’na ve Çukurova Üniversitesi’ne ulaşmak mümkündür.

Hastane – Akıncılar güzergahında metro işlemektedir. Metro istasyonuna da 135 nolu otobüs ile ulaşılabilir. Otobüsler gün içerisinde sabah 6’da sefere başlamakta ve 19:00’a kadar devam etmektedir.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım Nasıldır?

Kısa mesafe olduğundan havalimanından sıklıkla dolmuşlar da geçmektedir. Havalimanından şehre giden Havalimanı – Şehir Merkezi hattı ile Meydan hattı bulunmaktadır. Minibüs ve dolmuşlar sürekli olarak bu iki hatta gidip gelmektedir.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Seyhan nehri kıyısındaki şehir merkezine havalimanından ticari araçlarla ya da kişiye özel araçla gitmek de mümkündür. Merkeze yaın bir konumda olduğundan taksi ulaşımı çok pahalı değildir. Şehirde kendine ait özel araçla gezmek isteyenler de bu fırsattan yararlanabiliyorlar. Dış Hatlar Terminali’nde 4, İç Hatlar Terminali’nde ise 5 adet araç kiralama firması bulunmaktadır.

Havaalanında 569 araç kapasiteli otopar bulunduğundan özel araçla gelecek yolcular için de büyük kolaylık sağlanmış oluyor. Özel araçla giderken Barış Bulvarı’nı takiben gelen Turhan Cemil Beriker Bulvarı akabinde şehir merkezine ulaşmak mümkündür.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Adana’ya seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Şakirpaşa Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı‘ndan Adana Şakirpaşa Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet arayabilir ya da yetkililerimiz ile direk irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Adana Şakirpaşa Havalimanı içinden de Adana Antalya uçak bileti satın alınabilir.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Dip Not : Ucuz Adana Antalya uçak bileti TatilCity.NET‘de.