Çok ucuz Ağrı Antalya uçak bileti satın almak için de TatilCity.NET. Ucuz uçak bileti bulmak için en doğru adrestesiniz. Ekip olarak sizlere seyahatiniz süresince faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler vermek istedik. Ağrı’dan Antalya’ya günlük üç uçuş düzenlenmektedir. Ağrı’dan Antalya’ya uçuş süresi aktarma dahilinde olmakla beraber 3 saat 45 dakika sürmektedir.

Ağrı Antalya uçak bileti al!

Ağrı’dan Antalya’ya seyahat etmek ve en ucuz Ağrı Antalya uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Ağrı Antalya uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Ağrı Antalya Uçak Bileti

Ağrı Antalya Uçak Bileti

Akdeniz bölgesinin en popüler turistik tatil yeri olan Antalya’da gezip görebileceğiniz pek çok yer var. Bunlardan birisi gürül gürül akan suyu ve eşsiz manzarası ile Manavgat Şelalesi. Şelalenin çevresinde pinik ve sit alanları mevcut. O nedenle bu güzel manzara ile beraber hoş vakit geçirmek isteyenlere öneriyoruz. Denize girmek ve rahatlamak istiyorsanız şehrin en popüler plajı Konyaaltı Plajı’nı sizlere öneririz. 4,5 km uzunlukta ve 70 m genişliğe sahip olan bu plaj turistlerin en uğrak noktalarından.

125 metrelik göl ile başlayan Altınbeşik Mağarası hem tarihi hem de doğal güzelliği ile sizleri etkileyecek yerlerden. Hem denize girmek hem de bu mağaranın ilginç yerlerini gezmek sizleri memnun edecektir. Tarihi alanları gezmek istiyorsanız Aspendos Antik Kenti tam size göre. Amfi tiyatrosu da bulunan antik kent Antalya’nın Serik ilçesinde yer alıyor. Hazır Antalya’ya gelmişken mutlaka Side’yi de görmenizi öneririz. Tarihi alanları oldukça fazla olan Side’de güzel zaman geçirebilirsiniz. 20.000 seyirci kapasiteli tiyatro sizi büyüleyecek.

Ağrı Antalyauçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Ağrı’dan Antalya’ya ya da Antalya’dan Ağrı’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Ağrı Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Ağrı Havalimanı küçük yapıda bir havalimanıdır. Şehre uzaklığı ortalama 9 km civarındadır. Sivil hava trafiğine 1997 yılında açılmıştır. Ahmed-i Hani Havalimanı olarak da bilinen havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif yol bulunuyor. Aynı zamanda şehir merkezinden havalimanına gitmek için de bu alternatifler geçerlidir.

Ahmed-i Hani Havalimanı’ndan uçak saatlerine göre ayarlanmış olan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Bu otobüsler ile şehre ulaşmak mümkündür. Şehir merkezine yakın bir mesafede olunduğundan taksiler de hızlı bir ulaşım aracı olarak tercih edilebilir.

Havalimanında araç kiralam a hizmeti sunan firmalar da bulunmaktadır. Dilendiği takdirde beğeni fiyat aralığına göre istenen bir araç kiralanabilir ve merkeze rahatlıkla gidilebilir.

Ağrı Antalya uçak bileti Ağrı Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Ağrı Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.