Çok ucuz fiyatlarla Amasya Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Amasya’dan Antalya’ya her gün en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarma dahil 3 saat 45 dakikadır.

Amasya Antalya uçak bileti al!

Siz de Amasya‘dan Antalya’ya seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Amasya Antalya uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik Amasya Antalya uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Amasya Antalya Uçak Bileti

Amasya Antalya Uçak Bileti

Akdeniz Bölgesi’nin en çok turist çeken yeri Antalya‘da gezip görmek isteyebileceğiniz pek çok doğal ve tarihi yer bulunuyor. Antalya merkezde yer alan Kaleiçi ile gezinize başlayabilirsiniz. Kaleiçi tarihi bir yer olmakla beraber hemen her sokağında kafeler, restoranlar ve hediyelik eşya satan dükkanları görebilirsiniz. Günün her saati canlı olan bu yeri mutlaka görmelisiniz. Olympos Antik Kenti, Likyalıların başkenti olmakla beraber günümüze gelene kadar pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış ve pek çok uygarlığın izlerini taşımıştır. Osmanlı donanmasının 15. yüzyılda ele geçirdiği Olympos şehrinin tarihi dokusu bozulmamıştır. Ayrıca Olympos plajları ile ünlü bir alandır. Burada hem tarihi alanları gezebilir hem de denizin tadını çıkarabilirsiniz.

Antalya Serik’te bulunan Aspendos, Romalılar tarafından M.S. 2. yüzyılda yapılmış antik tiyatrodur. Roma mimarisinin güzide örneklerinden birisi olan tiyarto 15-20 bin kişilik kapasitesi ile oldukça büyük bir yapıdır. Günümüzde hala burada konserler düzenlenmektedir. Side ise Antalya’nın önemli bir diğer anti kentlerindendir ve tarihi Hititlere kadar dayanır. Side’de ayrıca arkeolojik kazıda çıkarılıp sergilenen eşyaların bulunduğu bir de müze vardır. Bizans dönemine ait, para, eşya ve heyelleri görme istiyorsanız müzeye uğrayabilirsiniz.

Amasya Antalya Uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Amasya’dan Antalya’ya ya da Antalya’dan Amasya’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Amasya Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Amasya Merzifon Havalimanı Ulaşım

Amasya Merzifon Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Şehir merkezinden 46 km mesafede bulunan Amasya Merzifon Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için pek çok alternatif bulunmaktadır. Bunlardan birincisi havayolu servisleridir. Uçak kalkış ve inişlerine göre düzenlenen servisler şehir merkezine ulaşmak adına en kısa yoldur. Toplu taşıma tercih edecekler için otobüsler de yine merkeze kalkmakta ve yolcuları götürmektedir.

Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için bir de taksi durağı bulunmaktadır. Taksi ile şehre kolaylıkla geçebilirsiniz. Şayet kendiniz bir araç kiralamak istiyorsanız havalimanında bulunan Sima Oto Kiralama ve Avis Oto Kiralama gibi firmalar istenen model ve fiyat aralığında araç temini sağlamaktadır.

Amasya Antalya uçak bileti Amasya Merzifon Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Amasya Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.