TatilCity.NET Antalya Ağrı uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. Antalya’dan Ağrı’ya her gün uçuş yoktur. Yapılan uçuşlar da aktarmalıdır. Antalya’dan Ağrı‘ya uçuş süresi de yaklaşık 3 saat 25 dakika sürer. Aktarmalı seferler olduğu için bu süre uzundur.

Antalya Ağrı uçak bileti al!

En ucuz Antalya Ağrı uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, istediği gün ve saate Ağrı uçak biletini satın alıyor. Ekonomik Antalya Ağrı uçak bileti sitemiz üzerinde mevcut. Ucuz uçak bileti almak için doğru adrestesiniz.

Peki, Ağrı’da nerelere gidebiliriz?

Antalya - Ağrı Uçak Bileti

Antalya – Ağrı Uçak Bileti

Nuh Tufanı’ndan sonra Hz Nuh’un gemisinin de indiği iddia edilen , çeşitli efsanelere konu olmuş Ağrı Dağı gibi birçok güzel yere sahip olan Ağrı’ya seyahat eden yerli ve yabancı turistler pek çok doğal güzellik ile karşılaşıyor.  Bunlardan birincisi 1784 yılında yapılmış olan ve Topkapı Sarayı’ndan sonra Osmanlı’nın ikinci teşkilat sarayı olan İshak Paşa Sarayı’dır. Antalya Ağrı uçak bileti satın alarak Ağrı’ya gidecek olan Antalyalılar bu sarayı görmeden dönmemeli.

Urartu dönemine ait kalıntılar barındıran Doğubeyazıt Kalesi ise Doğubeyazıt’ın 5 km doğusunda konumlanır. I. Selim tarafından kesme taştan yaptırılmış olan Beyazıt Eski Camii de görülesi tarihi yerlerdendir.  Kayalara oyulmuş yapılardan oluşan Meya Mağaraları ise turistlerin ilgisini çeken yerlerdendir. Ayrıca Ağrı’da dünyanın en büyük ikinci meteor çukuru yer almaktadır. Ağrı’da inanç turizminin merkezilerinden olan Nuhun Gemisi, her yıl binlerce turist tarafından ziyaret ediliyor. Zirvesi 4 mevsim boyunca erimeyen karla kaplı Türkiye’nin en yüksek dağı olan Ağrı Dağı  bu ilimizdedir.

Antalya Ağrı uçak bileti fiyatları

Ağrı’ya seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ağrı’ya uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Bu güzergahta Onur Air uçak bileti tercih edilebilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Antalya’dan Ağrı‘ya ya da Ağrı’dan Antalya’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Antalya Ağrı uçak bileti sitemizden kolaylıkla satın alınabiliyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Antalya Havalimanı içinden de Antalya Ağrı uçak bileti satın alınabilir.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Ağrı Havalimanı küçük yapıda bir havalimanıdır. Şehre uzaklığı ortalama 9 km civarındadır. Sivil hava trafiğine 1997 yılında açılmıştır. Ahmed-i Hani Havalimanı olarak da bilinen havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif yol bulunuyor. Aynı zamanda şehir merkezinden havalimanına gitmek için de bu alternatifler geçerlidir.

Ahmed-i Hani Havalimanı’ndan uçak saatlerine göre ayarlanmış olan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Bu otobüsler ile şehre ulaşmak mümkündür. Şehir merkezine yakın bir mesafede olunduğundan taksiler de hızlı bir ulaşım aracı olarak tercih edilebilir.

Havalimanında araç kiralam a hizmeti sunan firmalar da bulunmaktadır. Dilendiği takdirde beğeni fiyat aralığına göre istenen bir araç kiralanabilir ve merkeze rahatlıkla gidilebilir.

Dip Not : Antalya Ağrı uçak bileti için de TatilCity.NET düşük hizmet bedelleri kesiyor.