Antalya Erzurum uçak bileti alanlara bilgi verelim. Antalya‘dan Erzurum’a her gün uçuş yoktur. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak 45 dakika sürmektedir.

Antalya Erzurum uçak bileti al!

En uygun Antalya Erzurum uçak bileti almak isteyenler bizi takip etsin. Antalya Erzurum uçak bileti fiyatlarında servis bedellerini çok düşük alıyoruz. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz.

Peki, Erzurum’da nerelere gidebiliriz?

Antalya Erzurum Uçak Bileti

Antalya Erzurum Uçak Bileti

Özellikle kış turizmi için tercih edilen Erzurum‘da ayrıca pek çok tarihi ve doğal yer de bulunuyor. Doğal güzelliklere örnek olarak Tortum Şelalesi muhteşem bir görüntüye sahip olmakla beraber dünyanın en yüksek üçüncü şelalesidir. Burası aynı zamanda mesire alanıdır. Tarihi bir yapı olan Üç Kümbetler Emir Saltuk’a aittir ve 13. yüzyıla dayanan bir tarihi bulunmakta. Erzurum Saat Kulesi ise şehrin simgesidir.

Palandöken Kayak Merkezi kış sporlarına ilgi duyanların vazgeçilmez uğrak noktası. Oldukça uzun pistleri olmakla beraber bu pistler dünyanın en dik ve uzun pistleri olarak geçmekte. Bir başka tarihi eser Ulu Cami ise şehrin en eski camisidir. Şehrin en işlek caddelerinden birisinde bulunan Yakutiye Medresesi 1310 yılında yaptırılmıştır. Narman Peribacaları ise muazzam görüntüsü ile turistlerin ilgisini çekiyor.

Antalya Erzurum uçak bileti fiyatları

Erzurum’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzurum’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Atlas Global uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Antalya’dan Erzurum’a ya da Erzurum’dan Antalya’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Antalya Erzurum uçak bileti hem de çok uygun fiyatlar ile web sitemizden satın alınabiliyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Antalya Erzurum uçak bileti Antalya Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Erzurum Havalimanı Ulaşım

Her sene hem yerli hem de yabancı turisti ağırlayan Erzurum’da havaalanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birincisi şayet hızlı ve konforlu bir araç tercih edecekseniz taksidir. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler için ise havalimanından kalkan ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel servisler bulunmaktadır. Oldukça ekonomik olan bu servisler ile pek çok lokasyona gitmeniz mümkündür.

Erzurum Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaştıktan sonra belediye otobüsleri ile istediğiniz bölgeye gidebiliriz. Bu otobüsler İstasyon Meydanı’ndan kalkmaktadır. G5 numaralı otobüsler ile Palandöken Kayak Merkezi’ne gitmeniz mümkün. Ayrıca İstasyon Meydanı’nın hemen yanında Erzurum Garı mevcut olduğundan buradan trenle de şehrin çeşitli yerlerine gidebilirsiniz.

Antalya Erzurum uçak bileti satın almak isteyenler fiyatlarımızı görmeden karar vermesin.