Çok ucuz fiyatlarla Antalya Gaziantep uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Antalya‘dan Gaziantep‘e her gün uçuş yoktur. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak  45 dakika sürmektedir.

Antalya Gaziantep uçak bileti al!

En uygun Antalya Gaziantep ucuz uçak bileti için de TatilCity.NET. Servis bedellerini çok düşük tutuyoruz, vilet fiyatları ucuzluyor.

Peki, Gaziantep’de nerelere gidebiliriz?

Antalya Gaziantep Uçak Bileti

Antalya Gaziantep Uçak Bileti

Kültürü ve yaşattığı tarihi mirası ile Gaziantep bugün hala ayrı bir yerde durmaktadır. Antep’e ziyaretinizde bu kültürü yakından görmek, tarihi ve doğal alanları ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Örneğin Gaziantep’in simgesi halinde olan Gaziantep Kalesi 4 bin yıllık geçmişi ile göz dolduruyor. Bunun yanında değerli pek çok mozaik eserin sergilendiği Gaziantep Zeugma Müzesi turistlerin uğrak noktalarından.

Gaziantep Müzesi’nde ise şehrin geçmişine tanıklık edebilir, tarihi miraslarına yakından bakabilirsiniz. Şehrin en eski camisi olarak öne çıkan Ömeriye Cami yine tarihi bir yapı olarak dikkatleri çeker. Şayet birbirinden farklı hayvanları bir arada görmek isterseniz dünyanın en büyük hayvanat bahçelerinden birisine sahip olan Gaziantep’in hayvanat bahçesine uğramak isteyebilirsiniz. Tarihi Bakırcılar Çarşısı ise sizi nostaljik bir yolculuğa çıkaracak.

Antalya Gaziantep uçak bileti fiyatları

Gaziantep’e seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air ve SunEcpress hava yolu şirketlerinin Gaziantep’e uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Antalya’dan Gaziantep’e ya da Gaziantep’den Antalya’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Antalya Gaziantep uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınıyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Gazipaşa Havalimanı içinden de Antalya Gaziantep uçak bileti satın alınabilir.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Antalya Gaziantep uçak bileti web sitemizde çok ucuz!